Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlanátok erre...

Milyen ruhát ajánlanátok erre az alkalomra? *. *

Figyelt kérdés

A megismerkedésünket fogjuk ünnepelni egy barátommal és szeretnék nagyon csinos lenni neki :)

1) Térd alá érő fehér ruha, fekete mintákkal, spagetti pánttal, balerina cipővel, hozzá illő táskával.

2) Egy nyári blúz, sötét színű halásznadrág és balerina cipő (másmilyen mint amilyet a ruhához vennék fel)


Egy problémám van: van egy kis súlyfeleslegem, és bár sikerült leadnom pár kilót még mindig nem érzem magam elég magabiztosnak a ruhában. A ruha amúgy lenge, és a minták olyan jól vannak elszórva rajta (derék részen van a legtöbb) hogy elvonja a figyelmet a széles csípőmről.

Nem vagyok nagydarab (165/68) De még lenne pár kiló amit leadhatnék :)

Na szóval a kérdés: felmerjem venni az alkalmi ruhám vagy menjek egy hétköznapi halásznacis szerelésben? :) (Esetleg javasolhattok egy harmadik variációt is, nyitott vagyok az ötletekre :D )


2013. aug. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Önbizalom növelésért az elsőt ajánlom :) És nézd a reakciókat :) De én ajánlanék esetleg valami egybe ruhát ami teljesen lenge és mell alá egy övet :) Nem tudom milyen ruháid vannak így nem nagyon tudok ajánlani de legyen max 3 szín :) ez nagyon jól tud kinézni össze illő színekkel :) De lehetne valami feszülős póló teljesen testhez álló és köldök magasságig érő titkárnős féle szoknya bocsi nem tudom máshogy leírni :D És ahol a szoknya a pólóhoz ér oda egy övet :) De ha a két lehetség közül akkor az elsőt ajánlanám :) És elképzelve így is jó alakod lehet :)
2013. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Igazából olyan nőies alakom van, van popsim is meg mellem is, bikiniben sem szégyellem magam, ha éppen állok :) Csak ülve igencsak látszik hogy van hasam. (Ez mondjuk pont takarva lenne a mintákkal ebben a ruhában.

Önbizalomnövelésnek tényleg jó lenne, mert ezért a napért kezdtem el fogyózni csak azért bizonytalanodtam el, mert nem sikerült annyit fogynom mint amennyit akartam... Ez a barátom azt mondta hogy csinos vagyok, így talán tényleg jó választás lenne a ruha.... :)

2013. aug. 17. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy látom inkább a ruha felé hajlasz.:) akkor vedd fel nyugodtan! barátodnak biztos tetszeni fogsz. plusz egy ilyen alkalomra jobban illik.:D
2013. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok :) ha ülsz is húzd ki magad :) Akkor nincs akkor poci :D mindenkinek van olyankor :) Ha kihúzod magad mindig kisebb lesz :D És akkor ezt te eldöntötted szerintem hogy az a ruha lesz :) Sok sikert :)
2013. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :))) Akkor a ruha lesz :) Még sose készültem ennyire előre egy bizonyos napra :)))
2013. aug. 17. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a ruha csinosabb.:)
2013. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel bátran a ruhát! Ha nagyon feszengenél a pocid miatt, akkor csalj egy kicsit, valami ilyesmivel: [link]
2013. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!