Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma már csak a csőfarmer a divat?

Ma már csak a csőfarmer a divat?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy a velem egykorú lányok, vagy akár kicsit idősebbek már csak csőfarmert hordanak? Már a trapéz szárú nadrág ciki? Most nem arra a 70-es évekbeli nagyon bő szárúra gondolok, kb ilyenre gondoltam:

[link]


vagy ilyenre:

[link]


Ezek már nem "menők"? A mai tinik már csak csőfarmert hordanak? Velem egykorúak, ti hébe-hóba azért még hordatok ilyeneket. Szerintetek ciki vagy nem? Nem baj, ha nekem kettő-három? Sosem követtem a divatot, de elég kényelmesek ezek a nadrágok, és ha például a szárát felhajtjuk, akkor még egész jó, nem?

A válaszokat előre is köszi! :)


15L


2013. aug. 17. 18:02
 1/10 anonim válasza:
90%

Nem, ma már a XIX. századi viselet a divat! :DDDDDD

Legalábbis nekem azok tetszenek.

2013. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak csőnacim van,és nekem kényelmes".."Amit mutattál már 10 éve kiment a divatból,hanem több.Persze ha,neked a divat nem olyan fontos,akkor vedd fel.Max.a gonoszkodóbbak megjegyzik,de szard le.:D 14/L
2013. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem olyat hordj ami jól áll a te alkatodhoz.

hiába nagy divat most a csőfarmer, de ha valakinek nem áll jól akkor divat ide, vagy oda, akkor más fazonút kell választania.

2013. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont.:D
2013. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 3.-nak van tényleg igaza! Csak kettő-három ilyen nadrágom van, de szeretem őket, emrt kényelmesek meg jól is állnak. A csőfarmerek is jól állnak, csak egy kicsit husis a combom, így az olyat, ami tényleg nagyon szűk, azt inkább hanyagolom. Mikor milyen kedvem van, úgy veszem választom ki, melyikat vegyem fel!
2013. aug. 17. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen, ma már ez a divat és én most így fiúkén elmondom, hogy nagyon nem tetszik a lányon a trapéz nadrág már. Eleinte én is idegenkedtem a csőnadrágoktól, de ma már én is inkább ilyesmiket hordok. Persze, nem ez a feszülős női nadrág fazonút, hanem az ilyen.... hát nem is tudom hogy mondjam. Nem feszül, de olyan csőnacis az alja. :D

20F

2013. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 éves vagyok, de nekem is van vagy három ilyen nadrágom. És hordom őket, mert jól állnak.:D

Nekem is nagyobb a combom, így jól meg kell válogassam hogy milyen csőnacit aggatok magamra. A divatot én sem követem, úgy öltözök, ahogy nekem jó.:)

2013. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak csőfarmert hordok, azért, mert elég vékony vagyok, és ha ilyen nadrágot veszek fel, az olyan, mintha nagy lenne rám, és csak mégjobban vékonyít. Viszont nekem semmi bajom nincs vele másokon, akiknek jól áll, azok hordják bátran :)
2013. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg nem a divatot kell követni, hanem azt hordani, ami jól áll neked.
2013. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! Mert ez az egyetlen gatya,amelyik nem ugy all az emberen,mint a fuggony! A sima gatyak csak a derekuknal ernek a testhez,ebbol kifolyolag telen a hideg,as eggemig fut! A csonacinal nincs ilyen gond! Nem beszelve arrol ,hogy en edzek es ez megmutat mindent! Ami jol nez ki,azt minek rejtsem veka ala!
2013. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!