Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy képesek egyesek angol-...

Hogy képesek egyesek angol- és amerikai zászlós cuccokat felvenni?

Figyelt kérdés
Azok alatt napjainkban is (többek között) gyerekeket gyilkolnak Afganisztánban és Irakban. Ennyi erővel horogkereszteset is felvehetnének...
2013. aug. 17. 21:19
1 2 3 4
 1/35 acelsziv ***** válasza:
91%

Úgy ahogy sokan Boss öltönyt hordanak. Pedig Hugo Boss tervezte az SS egyenruháját.

Ettől még nem mindenki neonáci aki Boss öltönyt hord. És akik angol/amerikai zászlós cuccokat vesznek föl azok sem mind értenek egyet azzal a sok szemétséggel, amit elkövetnek "a demokrácia és a szabadság nevében"

2013. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Más egy öltöny és más egy zászló. Az egyik ruha, a másik jelkép.
2013. aug. 17. 21:33
 3/35 anonim ***** válasza:

de miért lenne más???

Azt hogy valaki öltönyt visel az is ruhadarab, és az is ha valaki pólót visel aminek a mintázata angol zászló.. miért baj ez?? Nekem is van, viselem is, de ettől még nem értek egyet az amerikai vagy angol politikájával..

Akár abba is beleköthetnél hogy hogy képesek sokan Che Guevara ábrázolású pólót, pulóvert viselni, hiszen egy tömeggyilkos volt..

2013. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell álszenteskedni. Ez csak egy divat mostanság, ami úgyis le fog csengeni. Nem náci egyenruhába bújnak vagy tudom is én. Bárki hordhat bármilyen zászló mintás ruhát, ezzel az erővel a német vagy a francia zászló színeiben is pózolgathatnának a lányok, körübelül ugyanaz lenne.

Engem csak az idegesít fel, hogy mennek egymás segge után, és manapság rengetegen akarnak ilyen pólót és gatyát és táskát.

2013. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ja és én egy másik 81%-os vagyok. :)
2013. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
hallod... Én először azon lennék felháborodva, hogy a tizenkét éves kiscsajok Jack Daniels-es trikóban rohangálnak, nem azon hogy amerikai zászló van a kölykökön... És akkor most már töröljük le a térképekről is amerikát? meg szerintem vágd már kukába a kütyüt amiről netezel, mert bas*ki, lehet hogy amcsi gyártmány! :OOO
2013. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Cass90 ***** válasza:

Hát igen... Hugo Boss.

És akkor mi legyen? Egy sporteseményen tiltsák be az angol himnuszt, és ne álljunk szóba amerikaiakkal? A kokárdát pedig ne tűzzük majd ki, végül is magyar nemzetiségűek is gyilkolnak, és egyebek... Mindenhol vannak rossz dolgok úgymond a "zászlók alatt", ugyanakkor remek emberek is, akikre mindenki büszke lehet, vagy szimplán átlagos háztartások, átlagos családokkal. Ez csak egy divathullám, mindenféle mélyreható jelentés nélkül. Ennyi erővel szerintem nagyon-nagyon sok dologba beleköthetnénk.

2013. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Attól,mert valaki ilyen cuccokat hord attól még nem lesz rossz ember :D A magyar emberből is van olyan aki gyilkol,mégsem szakítják szét a zászlónkat :'D Mondjuk elég röhejes,hogy mindenki ugyanolyan cuccokban járkál az utcán,de az "ő" stílusuk. Ha ennyire elbaszott,akkor így jártak :DD
2013. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak játszod itt az álszent valakit. Mit érdekel téged, ki mit hord? Az nem zavar, hogy tizenévesek rózsafüzért hordanak, és nem azért, mert keresztények, hanem mert az a menő? Vagy szexista szövegekkel nyomott pólót hordanak? Vagy kislányok flangálnak Jack Danielses pólóban?

Ne foglalkozz vele, ki mit hord, hidd el, sokkal nyugodtabb életed lesz.

2013. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%
Mert ezek budos seggnyalok! Es nem ebben az orszagban lenne a helyuk! Probaljanak megelni kint,ne itt! A franciak csak az anyanyelvukon beszlnek,nemetul egyatalan nem,pont a haboru miatt! Mi magyarok angoloknak,franciaknak koszonhetjuk trianont,ehhez kepest masodik anyanyelvunk az angol,es hogy hozzajaruljunk a francia gazdasag novekedesehez,megvesszuk az autoikat! A budos amerikaiak bombaztak bennunket,mi cserebe kiscserkesz egyenruhaba bujva megemlekezunk az elesett hosokrol akik minket gyilkoltak! Roviden ennyit szerettem volna,lehet gondolkozni!
2013. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!