Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalmi ruha esküvőre?

Alkalmi ruha esküvőre?

Figyelt kérdés
Az apukám esküvője lesz. 15 éves lány vagyok, nem szeretem a túl csicsás dolgokat, de nem akarok 60 évesnek sem kinézni. Esetleg nem csak a ruhát, hanem egy oldalt, ahonnan lehet rendelni tudnátok küldeni?
2013. aug. 19. 12:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Az alakomról annyit, hogy nagyon vékony vagyok, és 170 cm magas, a melleim nagyobbak az átlagnál (C kosaras), és hosszúak a lábaim, a derekam pedig űbervékony, amit nagyon szeretek :)
2013. aug. 19. 12:19
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ilyen típusú ruha?

2013. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolso mar nem azert de ez egy miniruha amibe discoba szoktak menni az emberek nem eskuvore. foleg nem a sajat apjanak az eskuvojere es foleg nem ha templomi ceremonia lesz. en egy terd illetve terd fole ero ruhat ajanlanek, mivel leirasod szerint eleg jo alakod van lehet feszes is de (!) nem kivagott. [link] something like that :)
2013. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja es stradivarius.com illetve asos.com-on talalhatsz hasonlokat. (asossal vigyazz ott nagyon konnyu tulzasokba esni) :)
2013. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ehhez mit szólsz?

[link]

2013. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez nagyon nem én vagyok :/
2013. okt. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!