Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy aránylag alacsony csajon...

Egy aránylag alacsony csajon milyen cucc állna jól? , ugy hogy pl: magasítaná picit és a fiúk is észre vegyék hogy nem kislány már az illetö

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2013. aug. 20. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
hordj magassarkúkat...
2013. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem azok a magasított derkú szoknyák meg ami most volt divat magasított derkú farmer,bár azzal lehet az ellnekező hatást éred el,sajna ehhez nem értek annyira én elég magas vagyok,meg hát egyértelműen magassarkú,telitalpú
2013. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amugy meg egy alacsony lányon is rengeteg dolog áll jól (én az vagyok,17l)...csak meg kell találd azt ami neked a legjobban tetszik.
2013. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha előnyös,akkor minél szűkebb nadrág, magassarkú (a telitalpú cipők kimondottan kényelmesek is lehetnek!), illetve a magasított derék, bár azzal azért csínján kell bánni :)
2013. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is magassarkú, érdemes beszerezni egy feketét/ nude-t ,ami hosszabbnak mutatja a lábat. Ceruza szoknya / mini szoknya vagy mini rövid nadrág / magasított derekú rövid nacik ( ízlésesen). U és V nyakú felsők. Az alacsony embereknek a kis táskák állnak jól ,a nagy méretű táskák még jobban kiemelik a magasságukat. Vékony övek , függőleges csíkok és minták is nyújtják az alkatot , monokróm öltözködés,hosszú sálak , hosszú nyakláncok,rövid nőies frizura. Cső nadrágok , amin szintén lehetnek függőleges irányba minták és rá lógjon a cipőre , könnyű anyagból készült nadrágok. Kerüld a szaggatott , kivágott nadrágokat még jobban összenyomnak.Kisebb kabátok. Remélem tudtam segíteni én is alacsony lány vagyok ( 160 cm alatt )
2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel olyan ruhát/szoknyát ami a térded alá ér, mert az optikailag "összenyom".
2013. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!