Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy alacsony lány hogy öltözkö...

Egy alacsony lány hogy öltözködjön?

Figyelt kérdés
Már megtanultam elfogadni a magasságomat (16 évesen 148 cm) de nem tudom hogyan öltözködjek. Ruhatárat cserélek (végre van pénzem). Valami bájos, nőies és elegáns ruhákra vágyom, de nem tudom hogy mi az amit egy ennyire alacsony lány hordhat úgy hogy jól álljon. Szeretném ha ebben segítenétek! Linkeket is küldhettek de simán tanácsot is elfogadok! :)

2013. júl. 20. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Vegyél fel derék szoknyát:) pl.: Csak kicsit legyen mondjuk hosszabb.: [link]


Pl valami szép női ing ami lágyan be van tűrve a szoknyába.:D [link]


Cipő meg valami magassarkú:P Persze nem 20 cm, max 8-10 :) Légy egyedi :))

2013. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt kifelejtettem:) Ez egész jó összeállítás! [link]
2013. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul?


Ez a két lista remekül összefoglalja az öltözködési irányvonalakat:

[link]

[link]


Plusz nem árt, ha megtanulsz varrni, a későbbiekben nagy segítségedre lesz (= rengeteg ruha átalakítást igényelhet).

2013. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: köszönöm szépen a tanácsot, de attól tartok a magassarkú nekem képességeim fölötti tárgy...:D Van egy 10 centis magassarkúm, évnyitókon meg évzárókon szoktam felvenni de hülyén megyek benne, és nagyon kényelmetlen...bármennyire is elegáns akarok lenni, a magassarkú kimarad a ruhatáramból..:)


2.válaszoló: tudok angolul igen. De ha nem haragszol meg, nem tanulok meg varrni xDDD

2013. júl. 21. 16:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem haragszom meg. :D


Csak tudom, hogy milyen jól jön. Egy tízessel magasabb vagyok nálad, de még így is rengeteget kell szabni, varrni, hogy normálisan álljanak a ruhák.


Nadrágokat, szoknyákat felaljazni, ingujjakat rövidíteni, a legkisebb számozású ruhát is beszűkíteni... stb.


A felnőttosztályon magasabbakra tervezik a ruhákat, egy bizonyos kor után pedig már nem opció a tinirészlegről öltözködni.

2013. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a bizonyos kor sajnos nekem már eljött...sajnos a tiniosztályon olyan ruhák vannak, amik méginkább fiatalabbnak mutatnak..de a felnőtt osztályon ugy ahogy mondod, nagy méretek vannak...kerestem tegnap egy rövidnadrágot de az XS-s méretben is csípő részen még kétszer belefértem volna...vagy elszámozzák, vagy tényleg ennyire picike vagyok..
2013. júl. 21. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Magassarkúk, térd felé érő ruhák és szoknyák, mert ami térd alá ér, az "összenyom".
2013. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó tanács! De...télen?
2013. júl. 23. 03:28
 9/10 Shadow.Girl válasza:

Ami optikailag hosszabítja a tested,pl: csíkos cicanadrág.

Ha vékonyabbnak akarsz tünni a fekete ruhákat ajánlom figyelmedbe.c:

2013. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Isten ments, ígyis mindig megkapom hogy túl vékony vagyok..:D mondjuk ezt az egy ruhaszabályt tudom, hogy a fekete vékonyít, csak tudod pont ezt a ruhatárat akarom lecserélni :) CSAK fekete ruháim vannak.
2013. júl. 31. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!