Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FÚK! (vagy lányok) ti mint...

Horváth Bella kérdése:

FÚK! (vagy lányok) ti mint gondoltok ezekről? A kettő közül melyik ruházatot pártoljátok/vagy szeretitek a lányokon (fiúk)

Figyelt kérdés

1.miniszoknya/minirövidnadrág,magassarkú,haspóló vagy cicis trikók..

2.topánka,ujjatlan papucs,szandál,rövidnadrág(nem rövid),ceruza szoknya,ujjatlan póló,egybe ruhák(szoknya,rövidnadrág)trikók (ami nem cicis)


2013. aug. 20. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk, a kettő közül melyiket csípitek jobban?

1. Ribis

2. Nem ribis?


Na szerinted?

2013. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én a kettest!! nekem ez jellemző a stílusomra.
2013. aug. 20. 15:03
 3/10 A kérdező kommentje:
szerinted?
2013. aug. 20. 15:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, valahogy sejtettem. Nem volt nehéz kikövetkeztetni, Kérdező.

De ugye képben van, hogy nem ez a legfőbb mérvadó és a kettő "stíluson" kívül még tonna számra van, sok más?

2013. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudod nem mindenki r*banc.. ;) tudom hogy sok más is van.(Y)
2013. aug. 20. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindkettő r*bancos.

18/f

2013. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Bemmeg. Ez akkora szánalom. Amikor azért írsz ki egy ilyen kérdést, hogy azt mondja minden fiú, hogy "ahh. Én megveszek a béna, gyógy szandis lányokért akikről süt a stréberség és rá se nézek azokra akiknek talán jó a seggük és ezért fel veszik a mini szoknyát meg a rövid shortot. " - ezt akarod hallani? Hát mégis azok a lányok találnak előbb pasit akik figyelnek az alakjukra, aztán felveszik a rövid IGEN RÖVID nadrágot és amúgy ha nem vetted volna észre MI Rib*ancok imádjuk ha a seggünket nézik és lehet hogy egytől egyig minden fiú válaszoló azt fogja írni, hogy jajj én élek halok az egyszerű - Túl egyszerű - ruhás csajokért, de én még nem igen találkoztam olyan fiúval akinek egy kicsit kihívóbb öltözék ne jött volna be. És azért amit elsőnek leírtál nagy baromság. Attól még hogy felveszem a shortot nem húzok rögtön 20 cm-es magassarkút, meg cicis trikót. Egyszerűen csak nem úgy nézek mint egy apáca.
2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyiksem stílus csak 2 féle divatmajomkodás!

topánka=ultragáz ötlettelen főleg egyberuhákkal

Cicis=mélyen dekoltált?

csak hogy érteni lehesen

[link] ez egy vacak

ez pedig egy elég jó rövidnadrágos osszeállítás

2013. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

lemaradt

[link]

2013. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"rövidnadrág(nem rövid)" Döntsd el, kérlek... :D
2013. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!