Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a táska nagyon gáz? Iskolat...

RandomgirlLOL kérdése:

Ez a táska nagyon gáz? Iskolatáskának! (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe, nem tudom, hogy milyen iskolatáskám legyen... Szerintem a többség ilyesmi táskával fog suliba járni: [link]

Nekem viszont ilyen hátizsákom van még tavalyról (elég drága volt, szeretném is használni ezért, de suliba nem): [link] A bal oldaliról lenne szó.

Nagyon gáz lenne egy 15 éves lánynak? Szerintem igen, de a legelőször említett fajtájú táskák meg szintén drágák, nincs annyi pénzem/pénzünk most erre...


2013. aug. 21. 12:10
 1/10 anonim válasza:
73%
Miért lenne gáz?! Nem kell mindenben a többieket majmolni. Ha neked ez tetszik, kit érdekel mások véleménye? Nem utolsó sorban a hátizsák sokkal kényelmesebb, egészségesebb is, és hidd el, annyi könyvet kell majd nap mint nap cipelned, hogy örülsz majd neki ha nem kell a válltáskával szórakoznod.
2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Akkor elmondom még egyszer....., hogy a középiskolában senkit nem fogsz se te, se a többi 9.-es érdekelni, éppen csak annyira fognak észrevenni, hogy ne menjenek neked a lépcsőn. Nem fognak odamenni hozzád többen a "menők" közül akkor se, ha az első táskát hordod. Ez így elég nyers volt, de ez az igazság. Tökéletes a hátizsák, pláne hogy gimiben általában rengeteg könyvet kell hurcolásznotok.
2013. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
A bal oldali táska tök jól néz ki,én felvenném.Amúgy amit elsőre mutattál,kínaiba lehet olyat kapni,esetleg tescoban,3000 forint max.De a hátitáska kényelmesebb,nekem a válltáskától gerincferdülésem lett(1 évig hordtam).:)
2013. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz. Sőt,a tiéd a legjobb,mert nem teszed vele tönkre a hátadat.
2013. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Az első nagyon nem praktikus iskolatáskának:D Főleg úgy nem, hogy közben a rengeteg tankönyv ami aznapra kell bele sem fér és leszakad a vállad. Én oldaltáskát hordok (Fila) a hátizsákokat nem szeretem de nem gáz ha azzal mész gimibe:)
2013. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

úristenem :D emlékszem anno én is ilyen hülyeségeken paráztam nagyon vicces így visszagondolva....

Senki nem fogja nézni ha csak te nem csinálsz belőle ügyet : D

2013. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:DDD Nem akarom a többieket majmolni, Isten ments! Csak nem tetszik, lehetne a rózsaszín helyek helyett inkább valami más szín. xD
2013. aug. 21. 12:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor marad a hátizsák. :)
2013. aug. 21. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

A fenét gáz...

9.-ben én is zsákkal jártam, meg 10.-ben is. Az már más kérdés, hogy 12.-re már én is válltáskával jártam :D


Nem kell hagyni magad befolyásolni, törekedj a praktikumra. Amit ki tudsz használni és szereted, olyat hordj.

2013. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, milyen táskát hordasz. Én jövőre egyek 12.be, és hátizsákom van. És mégis sikerült népszerűnek lennem.
2013. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!