Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy a franc esne a tervezőkbe...

Hogy a franc esne a tervezőkbe. Lassan már mindenütt karcsúsított verzió lesz minden. Ezek betegek? ALIG LEHET MÁR KAPNI OLYAN férfi terméket ami nem karcsúsított, már a pulcsikat is így csinálják. H&M, C&A

Figyelt kérdés

60kg vagyok, magasságomhoz képest ideális,de eszméletlen kényelmetlen a rám tapadó karcsúsított cuccok, mozogni se lehet benne.

szerintetek a jövőben is ez lesz vagy végre visszatérnek a régi normális fazonok. Thomas jeans boltba már pl. csak csípő nadrág van férfiaknak, borzasztó.

Az a bar.om aki férfinak kitalál ilyet tervező, az se normális


2013. aug. 22. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy próbálni szoktam csak ezen termékeket,venni nem veszek semmit, mert kényelmetlenek nagyon
2013. aug. 22. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele (lány) normális csőnadrágot nem lehet venni csak olyat ami csípő gatya de az nagyon kényelmetlen! és a baj, hogy férfi ruhából mindig kevesebbet csinálnak (szerintem legalább is) csak abban lehet bízni, hogy egy idő múlva megváltozik a divat nekem nincs bajom azzal, hogy szűk viszont a csípőnadrágokat nem bírom :PPP (én pl húzentrógert hordok) és szerintem azért nem betegek, csak nem érdekli őket a kényelem
2013. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igazad van, de férfinak csípő nadrágot csinálni, mert karcsúsított inget, nagyon gáz.


Egyik munkatársnőm is emiatt panaszkodott , hogy nem talál nadrágot magának, mert mindegyik csípő. Valaki meg csípő nadrágból van már 5 neki, de már egyik se jönn rá, mert felszedett pár kilót.

Külföldről hozták be idén, gondolták itt is menő lesz, azt mondják mindenütt elég jól fogynak, én viszont azt látom , hogy a boltokban mindegyik ott volt nyáron is még akkor is amikor le volt árazva felére:) De nem tanultak belőle, mert a pulcsiknál is ezt folytatják:(

2013. aug. 22. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az amit én se értek...

szeretem a szűk szárú nadrágokat, de tényleg mindenhol csak csípőnadrágot lehet találni, és nagyon irritáló -.-" aztán ha egy nem "átlagos" lány felveszi (értsd úgy h nem 50 kilós cicababa) egyáltalán nem előnyös rajta... és jön a sok csodálatos ember, h a "dagadtak" miért hordanak olyan nadrágot... azért, mert nincs más -.-"

2013. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kicsit testesebb férfiakra pedig alig van rendes farmer...
2015. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!