Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma vettem egy Reebok sportcipő...

Ma vettem egy Reebok sportcipőt, és csak most vettem észre, hogy a a belsejébe bele van írva, hogy férfi cipő. Nagyon ciki?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 22:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert nő vagyok. :)
2013. aug. 24. 22:08
 2/10 anonim ***** válasza:
eléggé az :) viszont gondolom akkor annyira nem látszik rajta. ha nem mondod el senkinek lehet észre sem veszik és így megtarthatod magadnak ezt a titkot ami tanúsítja,hogy bamba vagy :) nem raksz fel képet róla?
2013. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki.

2013. aug. 24. 22:39
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ez elég férfias. pedig én sem vagyok az a nagyon csajos, de erről lerí, hogy nem nőknek készült.

sebaj, jólesz az már. kacagj egy jót a helyzeteden, ha tetszik hord és legyél boldog benne

2013. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! A gyerekcipők közt volt, mert 36-os. Ami meg olyan nőcis volt, abba nem fért bele a lábam.
2013. aug. 24. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a címke nélkül nem tűnt volna fel, hogy féri, akkor szerintem semmi baj vele. Tény, hogy nem egy csajos darab, de ha nem férfiruhát veszel fel hozzá, akkor nekem biztos nem tűnne fel, én is deszkás cipőben járok lány létemre, még fiúsnak se mondanám magam.
2013. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen női ruhával hordom majd. Eddig ilyen lapos talpú csajos cipőkben jártam, de eléggé fáj a lábam mindegyikben. Úgyhogy amikor valamelyik nap egy fekete sportcipős csaj jött velem szemben, elhatároztam, hogy inkább valami hasonlóba járok.
2013. aug. 24. 23:53
 8/10 anonim válasza:
100%
Nincs benne semmi ciki,ismerek férfit női cipővel,no meg nőt férfi cipővel.Semmi baj vele szerintem.Ha tetszik akkor meg főleg,viseld bátran. :)
2013. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne egy címke mondja meg, hogy mi áll jól neked!

Ha szerinted jól áll, és más is megerősítette, akkor örülj neki és legyél benne vidám. Mosolyogj, ha eszedbe jut ez az eset. Egy mosoly sokkal többet dob a szépségen, mint egy felirat a cipőd belsejében. Sok lányon látok hasonló cipőket. Ez sportos, könnyed, szerintem unisex.


Nekem van kosárlabdás cipőm, ami "női", mégis 47,5es és még senki sem jegyezte meg, hogy nőiesebben játszanék benne, mint az előtte lévő férfi cipőben. (30F)

2013. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Akkor holnap fel is veszem a cipöt!
2013. aug. 26. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!