Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Triu, ph üzletbe a 6 hónap...

Triu, ph üzletbe a 6 hónap garancia mire vonatkozik? Ha bomlik fel feslik az anyag 5 hónap után visszvihetem szerintetek kicserélik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 23:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Melltartót
2013. aug. 24. 23:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát.. tehetsz egy próbát, de szerintem nem fogják kicserélni. Mégiscsak 5 hónapja hordod, ellenőrizhetetlen hogyan mosod, simán lehet, hogy nem az anyag hibája. Csak azért mondom, mert 15 éve már, hogy kizárólag Triumph fehérneműket veszek és mêg sosem tapasztaltam az általad említett problémát. Persze megeshet, hogy kifogtad az egyetlen selejtes terméküket, de valószínűbb, hogy nem megfelelően (megadott hőfokon, mosózsákban) mostad, hanem csak bevágtad a többi cuccal együtt a mosógépbe, ezért megy tönkre ilyen rövid idő alatt.
2013. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig kézzel mostam langyos vízben hideggel öblítve kímélő mosószerrel. Gépbe se tettem. Én is mindig triumphot hordok eddig még nekem se volt baj de ezzel most igen. Pont erre gondolok hogy mi van ha azt mondjak biztos bevagtam a gépbe meg már 5 hónapos. De ők mondják mindig hogy 6 hónap gari van rá..azért egy10 ezres mellt.nak nem kéne szétfesleni. Főleg hogy kb 10 szer volt rajtam
2013. aug. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!