Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az alacsony lányoknak jól...

Az alacsony lányoknak jól allnak a hosszú ruhák?

Figyelt kérdés
én 163cm vagyok
2013. aug. 25. 10:51
 1/5 anonim válasza:
Sok ember azt mondja, hogy csak még jobban összenyomja őket, de szerintem ez nem igaz. Én sem vagyok túl magas, de szerintem kifejezetten jól áll nekik, mert nem vágja ketté őket, mint mondjuk egy rövid gatya. Szerintem, bátran hordják csak!
2013. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányoknak a rövid ruhák állnak jól, a hosszú nagyon nem. Én is 163 cm vagyok, tapasztaltam magamon is, meg másokon is így látom.
2013. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se igazán. 159 cm vagyok, egyszer próbáltam egy hosszú nyári ruhát, úgy néztem ki, mint aki zsákot húzott magára.
2013. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én lennék 163 cm. :D Legnagyobb örömömre egyébként nem áll jól, vhogy nem vonzanak a hosszú ruhák, a rövideknek örülök. 153cm/23L
2013. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem a kettő közötti áll jól :D a se nem túl hosszú se nem túl rövid :D mondjuk, biztos fog változni, mert még növésben vagyok 14L
2014. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!