Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szabják a legjobb...

Miért szabják a legjobb farmereket a 47-50kg-os emberekre?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy széles a csípőm mivel nő vagyok. Hiába fogyok a 38-as méret már néhol eláll a 36-os lenne a méretem, de a széles csipőm miatt nem tudom összegombolni. Nem járhatok lehúzott sliccel az utcán. Egyszerűen nem tudok magamnak nadrágot vásárolni, leginkább farmert szeretnék. Azt mondták nekem az egyik boltban, hogy vagy fogyjak le vagy hízzak vissza. Az okos eladók nem jönnek rá, hogy csontból nem lehet fogyni. Mit csináljak? Magán varróra nincs pénzem.
2008. júl. 1. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a varrónő sokszor olcsóbb mint a butikban vett ruha. Nekem uez a bajom, nagyon vékony a derekam, a csípőmhöz képest. Én ezt vagy úgy oldom meg, hogy megveszem a nagyobb gatyát, és a varrónőm 500 ft-ér beszűkíti derékban, vagy veszek farmer anyagot ( nálunk 1200 métere) és a varrónőm 2000 ért megvarrra a gatyát. Kosztümmel ugyanígy vagyok, azt én már nem is nézgetem boltba, megveszem a nekem tetsző anyagot, és megvarrja nekem és az olyan h pont rámpasszol és pont olyan amilyen nekem tetszik. Így is olcsóbb mint a boltok méregdrága rongyai, amik sokszor még az anyagárat sem érik meg ami benne van.
2008. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugynez a problémám nekem is: széles a csípőm, de vékony a derekam. A normál derékmagasságú nadrágok így lötyögnek a derekamon, de feszülnek a fenekemen. A megoldást nekem a csípőnadrág jelentette: ennek alapból alacsony a dereka. Ha nem akarod, hogy kilátsszon a derekad, vegyél hozzá tunikát, ez most nagyon divatos! :)
2008. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez a helyzet, én is csak azt tudom mondani csípőnadrágot vegyél, az még kényelmesebb is.
2008. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem ismerek sajnos jó varrónőt, de én "sztár" varrónőre gondoltam, hogy nem tudom megfizetni.

A csípőnadrágokkal van ez a problémám, mert a csípőm széles. Magas derekú nadrágom meg van, de szorítja a hasamat, meg szerintem kicsit idétlen, hogy a fél hasam betakarja. Nekem a félcsípő nadrágok állnak jól, de mostanában nem látok.

2008. júl. 1. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem elég sok üzlet van! Nekem is széles a csípőm.. de azért valahol mindig találok, ha akarok. Keresgélj, olyan helyeken is, ahova eddig be se mentél! Megérné, ha egyszer találnál végre. :) Sok sikert! Szánj rá egy napot. Akár turikba is nézz be. HÁTHA.
2008. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!