Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkáló ahol RUHACSERE van?

Turkáló ahol RUHACSERE van?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan turkálókat mondani ahova elvihetem a jó minőségű használt ruháimat és helyette választhatok másikat? Vagy esetleg készpénzzel fizetnek érte?


Én ezt ismerem: www.hozodviszed.hu

De nem igazán tudom hogy működik, nem találtam semmit róla. Valaki esetleg nem tudja hogy működik itt az árucsere? Vagy ha tudtok még hasonlót az is jó lenne.



2013. aug. 26. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Swappis ruhaforgóról hallottam. Oda beviszed a ruhád és pontokat kapsz érte az értékének megfelelően. Utána ezeket a pontokat levásárolhatod ott bent, de csak 50% pont, 50%-ot pedig fizetned kell az árából az új ruhának. Vagyis hát nem új, hanem más hozta oda.

Még nem voltam, úgyhogy nem tudom, milyen a kínálat és az árak. Inkább Facebookon hirdetett ruhacserékre járok, ott legtöbbször teljesen ingyen lehet hozni-vinni.

2022. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!