Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorkeres fehérneműkről mi...

New Yorkeres fehérneműkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

nekem nagyon tetszenek,de pl barátnőm szerint meg közönségesek. pasik ti hogy vagytok vele?:))

pl ilyenek:

[link]

[link]



2013. aug. 26. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen állatmintás meg rikító színű darabok annyira nem jönnek be, de vannak szerintem nagyon szépek és kifejezetten ízlésesek is.. Nekem több fehérneműm is onnan van, és elég jó minőségűek, na meg akciók idején jó áron lehet hozzájuk jutni.
2013. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamar szétmennek
2013. aug. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A belinkeltek közül egyik se tetszett, de tény hogy sokszor látok kedvemre valót, viszont elég mérethiányosak, úgyhogy már lemondtam arról, hogy onnan vegyek melltartót. A bugyik meg hát vagy csupa műanyagok vagy pedig nem tetszenek.
2013. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. Link felsje megvan de zt már nem lehet kapni sztem mert régen vette,. Cseréltet em kellett mert 1 hordas utan leszakadt a pantja mozgott benn a merevítő ez amire cseréltek párszor volt rajtam be feslik már az anyaga középen na ilyen a minőség
2013. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, szerintem a minőségük is jó. Összesen 4 melltartóm van onnan, ebből az egyet 2 éve, egyet 1,5 éve és kettőt fél éve vettem. A 1,5 éves ment szét egyedül, a többi még most is tartja magát.
2013. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!