Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az 1 hónapos New Yorkeres...

Az 1 hónapos New Yorkeres kardigánom kinyúlt. Visszavihetem az üzletbe, levásárolhatom az összeget?

Figyelt kérdés
4x volt rajtam és 2x mostam kézben. A vastagabb varrás mentén nyúlt meg. Meg van a blokk és a címke is. 5000Ft helyett volt 3000Ft, de ezt is sokallom 4 alkalomért. Vissza fogják "cserélni"?
2012. okt. 9. 23:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
kizártnak tartom.
2012. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Adtak rá garanciát? Mert nekem az egyik felsőmre (3000-ért vettem) mondta a csaj, hogy van rá félév garancia. Ha van, akkor próbáld meg, másik esetben kizártnak tartom én is.
2012. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
biztos, hogy nem. A New Yorker nem turkáló!!!!!!!
2012. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
csak akkor cserélik vissza ha kicsi/nagy/sérült, de csak 1 héten belül, blokkal együtt és ha rajta van a címke.
2012. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

turkáló? oda végképp nem vihetsz vissza semmit:S


nemúgy gondoltam, hogy aztán megveszi más, amit én vissza viszek...!


tudjátok van a vásárlók védelmére garancia. nem én okoztam a megnyűlást, ugyanis betartottam a mosási utasítást, tehát az anyaggal voltak minőségi problémák.....

2012. okt. 10. 00:12
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
hát igen a new yorkernek szörnyű a minősége
2012. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Haverom is erre panaszkodott, hogy a New Yorkerben vett cuccai kinyúlnak. Zarában meg néztem pólót a nyáron, hát átlátszódott a kezem a fekete anyagon, annyira vékony volt. Képzelem mennyire lehet mérettartós.

Amúgy még jó cuccokat sem láttam a New Yorker, Zara, Bershka, C&A és hasonló üzletekben. Nem tudom egyesek miért vannak ezektől elájulva.

Jó ár/értéknek és a www.bonprix.hu-t tartom. Azokban még nem csalódtam, jó minőségű anyagból vannak a cuccok.

2012. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

kicsit eltértünk a tárgytól... tehát most vissza merjem vinni, vagy kiröhögnek?


3000Ft-ot azért nem szívesen dob ki az ember a SEMMIRE

2012. okt. 10. 20:29
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
nem fogják kicserélni.
2012. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Nekem még soha semmim nem nyúlt ki, amit ott vettem, szerintem nem jól mostad... Ja! És nyugodtan lelehet pontozni!! :-)
2012. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!