Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hipster stílusról mi a vélemén...

Hipster stílusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kb félévente eljön nálam egy olyan korszak hogy úgy érzem újítanom kéne a ruháimon,stílust váltani.Most épp a hipsterrel "ismerkedem".Utána néztem kicsit a neten,de még mindig nem vagyok képben,azt olvastam hogy egyediségre törekednek,közben meg minden második fiatalon ezt a szarukeretes szemüveget látom,és szerintem mára már ez is tucattá vált,egyébként így a cuccok tetszenek,de ha már csinálok valamit,akkor rendesen akarom. Ti tudtok valamit erről a stílusról?Szerintetek lehet úgy követni egy stílust hogy közben nem olvadsz bele a nagy tömegbe és saját magadból is beleadsz valamit hogy egyedi legyen?

Ti figyeltek erre az öltözködésetekben?



2013. aug. 27. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hipsterek... neee. :D

Nagyon nem kedvelem őket. Egyediségre törekednek, mégis, mindannyian ugyan olyanok. Én vékony vagyok, de engem is felzaklatott, amikor egyszer azt olvastam, nem lehet hipster az, aki túlsúlyos.. (??)

Ettől eltekintve, akadnak jó "hipsteres" ruhák, szóval szerintem nyugodtan meríts ötletet a ruhatárukból, e tartsd meg a stílusodat, add bele önmagad.

2013. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

alapból jó lenne,csak az a gond hogy ebből is egy elba szott divatot csináltak,kiveszett belőle minden

sajnos ezzel egyre inkább belelehet olvadni a tömegbe,te is csak szépen beállnál a sorba

2013. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem a hipstereket és nem is értem,hogy miért kell csinálni külön stílusokat..Mndenki hordjon olyan ruhát,ami tetszik.
2013. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez vicc már ne is haragudj. A Hipster a Swag a Mainstream a Emo és a Rock ezek nem olyan stílusok amiket úgy választasz vagy olyan a személyiséget vagy nem vagy azokat a ruhákat szereted vagy nem. Nem lehet csak így hiphop stílust váltani.
2014. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne akarj hipster lenni. egyrészt úgy se menne, mert ez nem csak az öltözködésről szól, hanem életed minden pontján változtatnod kéne. másodszor ha úgy állsz neki, hogy akkor most hipster leszek, akkor a legfontosabb dolgot rontod el. végül a hipsterek gyökerek.
2014. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!