Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha hidegben harisnyát veszel...

Ha hidegben harisnyát veszel nadrág alá, kell nagyobb méretű nadrág?

Figyelt kérdés

Mindig megfagyok télen (elég fázós vagyok) és szerettem volna tavaly elkezdeni harisnyát venni alá (vagy vékony leggings-t) de csak kb 2 nadrág alá fért be.

Általában pontosan passzol rám a nadrág, meg mosásban is összemegy, és először felvenni utána még harisnya nélkül sem egyszerű. Van akinek vannak nagyobb méretű nadrágjai télre?

Őszre nem túl hideg a harisnya+rövid farmer kombináció? Ha hibás aljú farmert veszek az sokkal olcsóbb és akkor csak le kell vágni, felhajtani aztán harisnyával egész hordható lenne. Bár elég fázós vagyok, ezért érdekelne, hogy aki szintén fázós az kibírja ősszel? Vagy inkább spóroljak normális hosszú farmerra? (Nincs egy hétre való nadrágom, de max egy vadiúj farmerra lenne pénzem, viszont több kéne, ezért akarok spórolósan venni)



2013. szept. 1. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, én simán az extra skinny farmerjaim alá szoktam harisnyát felvenni...
2013. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként harisnyát hordok hidegben (is)de nem kell nagyobb méretű nadrág, melegítő stb. Miért kellene?:D Ha nylonban vagyok vastagabba vagy pamutosba, ugyan úgy hordom a nadrágokat mint harisnya nélkül, feszülős farmerhoz is, sőt télen alulra nylont,fölülre pamutot hordok,de e miatt nem kell nagyobb méretű nadrág.
2013. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én már nem szoktam harisnyát hordani, mert eléggé kövéríti a lábamat, és többségében szűk nadrágjaim vannak, azokhoz pedig nem tudom felvenni, max a neccharisnyát. Viszont vastagabb harisnyával nagyon jól néz ki egy téli szoknya, vagy egy kötött ruha, pulcsi, de az a pulcsi legyen térdig érő, vay térd felé. És persze a csizma, de azt mindenki tudja. Én is nagyon fázós vagyok, de nem szeretem azokat a vastag harisnyákat a nadrágom alá.
2013. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok, de imádom a feszülős csőgatyákat. Olyant hordok, ami tényleg feszül mindenhol, super skinny csőgatyákról van szó. :) De csak sztreccses anyagúakat hordok, mert sokkal kényelmesebbek.

Mivel fázós vagyok, és sokat is vagyok kint, egész télen vastag 140 denes nejlonharisnyákat hordok a csőgatyáim alatt. Nekem simán rámegy a nadrág a nejlonharisnyára is, persze érezni, hogy így picit még szűkebb, de nem nyom így sem. Pedig a csőfarmerjaim mérete olyan, hogy harisnya nélkül is végig totál feszülős rajtam, de mivel sztreccses, enged annyit, amennyit kell. :)


Vegyél te is sztreccse anyagú csőgatyát, azt rá tudod húzni a harisnyára. :)

2013. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én meg a legutolsónak üzenem: lehet távozni innen. A kérdést én írtam ki, tehát ez az én "helyem" és én nem szívlelem ha öltözködés alapján vagy bármi más indokkal "leub*ziznak" valakit. Nem mintha az valami negatív dolog lenne, de akkor is...


Szinte mind azt írjátok, hogy a meglévő alá veszitek.

Nos én próbálkoztam de a csípő résznél problémás. Combtól lefele semmi gond, csak feljebb. Hm... Akkor ezek szerint nekem nem standard méreteim vannak. Kénytelen leszek valahogy nagyobb nadrágokat szerezni (nem érdekel ha vastagabbnak tűnik a lábam, de engem szó szerint felidegesít ha nagyon fázok és 5 percnél tovább kell kibírnom a hidegben).


A rövidnadrágos ötletre még várom a hozzászólásokat, de bármi más ötlet is jöhet (december előttig ha lehetséges :D )

2013. szept. 1. 19:41
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és köszönöm az eddigi válaszokat.

Őszintén szólva meglepődtem hogy nem kaptam rögtön idióta beszólásokat.

2013. szept. 1. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Sem hosszú, sem rövi nadrágból nem kell nagyobb méret, ha harisnyával akarod hordani, hisz a harisnya anyaga nem olyan vastag, hogy ettől nagyobb méretre lenne szükséged, legalábbis nekem nem kell. Kivéve, ha olyan polár, belül bolyhos nagyon vastag leggings-et veszel ami tavaly télen jött be,az talán okozhat ilyen méret változást, de az nem harisnya, és én olyat nem hordok.


Remélem segítettem!

2013. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!