Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek komolyan ciki a...

Szerintetek komolyan ciki a szilikonpánt?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy gáz. Én nem tartom annak.

Akkor miért találták fel?

És ha valaki nem szereti a pánt nélküli melltartókat, akkor mi a megoldás, ha a szilikonpánt gáz?


2013. szept. 3. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon nem tetszik, ízléstelennek találom.
2013. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha neked tetszik, hordd!


Régebben, onnantól hogy kb. 15 éve bejött, mindenki hordta. Ma már divatbakinak tartják, ez van. Sok mindennel van ez még így.


Pl.: régen fehér vagy nagyon szűk nadrág alá fehér tangát javasoltak. A lényeg az volt, hogy minél kisebb felületen látsszon át a bugyi. Ma már csak a testszínű varrásnélküli "csodabugyi" az "elfogadott" és az, ha egyáltalán nem látszik, hogy hordunk a nadrág alatt valamit.


Egyébként a szilikonpántnál tényleg nem szép, ahogy folyik alatta az izzadság, rátapad, nagyobb mellnél pedig rendesen bevág a vállba. Ráadásul egyáltalán nem láthatatlan, messziről is kiszúrni, főleg ha már el is színeződött (ami egy használat alatt simán megvan). -> ezért lett már "ciki"


"És ha valaki nem szereti a pánt nélküli melltartókat, akkor mi a megoldás, ha a szilikonpánt gáz?"


Elvileg az, hogy akkor ne hordjon olyan ruhát, amihez szilikonpánt kellene vagy pánt nélküli melltartó.

2013. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen. Az a gond, hogy a funkcióját nem tölti be, mert LÁTSZIK. Ráadásul a legtöbb esetben bevág és sárgul, ha izzad az ember vagy ha elhasználódott.

A megoldás sajnos az, hogyha nem viseli el a pántnélkülit, de kell neki a melltartó, hogy olyan ruhát nem vesz fel, amiből kilóg a pánt. Vagyis... itt is helyesbítenék. Utcára még vagány is tud lenni, ha egy színben, stílusban passzoló sima melltartópánt kilátszik a sports, spagettipántos top alól mondjuk. De egyéb esetben meg le kell mondani a pánt nélküli ruhákról, és el kell fogadni, hogy mindent egyébként sem hordhat az ember (pl. ahogy egy súlyosan elhízott nő se vegyen fel feneket alig takaró miniszoknyát).

2013. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nemrég volt ez a kérdés,és leítuk páran,hogy igen,elég ciki http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

miért találták fel?hát csomó gagyi cucc van,pl 13 éves koromban a térdig éri neccharisnya is divat volt,manapság mégse hordasz olyat,mert ocsmány,a szilikonpánttal ugyanez a helyzet,nem tudom a pasiknak mennyire számít hogy épp szilikonpántot viselsz-e,de engem kifejezetten taszít ha egy csajt olyanban látok,főleg ha ilyen csicsás kínai pántnélküli felsővel,igaz nem nekem kell tetszen

egyébként én is hordtam 13-14 éves koromban,de ma már fel nem venném,az meg aztán mindennek a tetőfoka mikor nyakba akasztják,bevág a bőrödbe,undorító

2013. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!