Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bakancsot ajánlotok...

Milyen bakancsot ajánlotok egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egyet, de nem tudom milyen fajtát. És hol lehetne olcsón beszerezni nem használtan? 38-a méretben kéne. :)
2013. szept. 3. 17:42
 1/4 anonim válasza:
2013. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha már bakancsot akarsz...

[link]

2013. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Semilyet a bakancs fiukra valo!!!

En se jarok tusarkuba!

2013. szept. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

karsay zoltan te buta vagy és szűklátókörő. :)


Ha még sosem volt bakancsod, akkor érdemes személyesen felkeresned valami boltot, ahol ilyet árulnak. Azért érdemes felpróbálni, mert ha kicsi, vagy nagy a bakancs, akkor az nem csak kényelmetlen lesz, hanem problémákat is okozhat a későbbiekben.

Ha már volt bakancsod, akkor szerintem nyugodt szívvel rendelhetsz a netről is, sok helyen ingyen kiszállítják már.

Ami az árat illeti, szerintem igazán olcsó bakancsot használatlanul sehol sem fogsz kapni. Legalább is olyat nem, aminek nincs nagy gyártási hibája.

Egy jó bakancs érték, ami évekig szolgálhat, szerintem nem érdemes spórolni rajta. :)

2013. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!