Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek már előfordult olyan h...

Nektek már előfordult olyan h véletlenül volt kint a köldökötök?

Figyelt kérdés
Mert én odafigyelek h ne forduljon elő még véletlenül sem, este mindig betűrőm a pizsamát, meg figyelek h ne gyűrödjön fel a póló. Most olyanra gondolok h felgyűrődik a póló és nem veszitek észre, vagy amikor reggel arra ébredtek h fel van gyűrődve. Volt már ilyen veletek? Mert én figyelek h ne legyen ilyen.

2012. szept. 11. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte minden nap van... Na és..?
2012. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát mert sztem ez gáz. Akinek volt az mondjon példát h hogyan fordult elő vele
2012. szept. 11. 19:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért gáz...? A takaró alatt vagy, reggel felkelsz, nem látja senki. És meg nem fázol, mert ott a takaró. Példa, csak mert kérted: Este elaludtam, a pizsamám rendesen volt, reggel felkeltem és kint volt az egész hasam, mert forgolódtam álmomban. De szerinted mért gáz ha kint van a köldököd..?
2012. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem tudom, nekem mindig is gáz volt. De olyan is szokott lenni h vki felemeli a kezét és kint van a köldöke. Olyan volt már veletek?
2012. szept. 11. 19:55
 5/17 mmano88 ***** válasza:
100%

Nyáron strandon voltam..bikiniben..és kint volt a köldököm..


Egyébként alvás közben elő szokott fordulni (pláne ha ruha nélkül alszok :D ), de miért baj ez?

2012. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de a bikiniben nem annyira gáz, azt én is felveszem, én úgy értettem h ha a póló felgyűrődik, csak kizárólag az.
2012. szept. 11. 20:08
 7/17 anonim ***** válasza:
legalább otthon hadd legyen kinnt egy kicsit xDD
2012. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
minek?
2012. szept. 11. 20:33
 9/17 anonim ***** válasza:
nem fogom takargatni, nincs rajta semmi szégyelnivaló, régen még divatos is volt olyan pólókat hordani utcára is. Tudom, hogy most már nem divat, de itthon nem nézi senki. Vagyis nézhetik, mert szép köldököm van. bár kinek nem? xD
2012. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De most úgy őszintén, szerinted mi gusztustalan a hason/köldökön..?
2012. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!