Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik jobb, ha valakinek sok...

Melyik jobb, ha valakinek sok ruhaja van, de nem olyan nagyon menok, vagy ha kevesebb van, de azok nagyon meno/egyedi cuccok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem átlagos mennyiségű, nekem tetsző ruháim vannak. Nehogy már azért öltözzek úgy ahogy mert az "menő". Kérlek :)
2013. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb de azok egyediek,és főleg ha valakinek van stílusa
2013. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A menőség nekem nem fontos. De ha a sok ruhás emberke ruhái gagyik, jellegtelenek, idejétmúltak, ízléstelenek, akkor a kevesebb, de egyedi cucc a nyerő nálam.
2013. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik se "menő".

Azt hordd, amire van kereted, tetszik és jól érzed magad benne.

Egyébként ha kevés ruhád van, de azok elég feltűnő és jellegzetes darabok, akkor elég hamar kiszúrják, hogy gyakran ugyanazt hordod, ráadásul az ilyenek nem is annyira kombinálhatóak, szóval végképp egyhangú és uncsi lesz hamar.

Ha már nincs pénzed sok cuccra, akkor egyszerűbb, egymással jól kombinálható dolgaid legyenek, és néhány feltűnőbb darab, amivel fel tudod dobni, különlegesebb alkalmakra való, stb.

2013. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik se menő. Annyi meg olyan ruhája van mindenkinek, amilyet meg amennyit akar. Nem a ruháktól lesz valaki menő, de még csak stílusos sem.

Olcsó, kevés ruhából is lehet jól öltözködni, és márkás, drága cuccokkal is nézhet ki valaki ultragázul.

2013. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!