Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért utálják azok a fiúk a...

Jerzy kérdése:

Miért utálják azok a fiúk a páwákat akik nem márkás ruhába járnak?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok páwa, csak igényesen ápolom magam.És nem veszek föl kínai és olcsó ruhát.De mondják rám hogy páwa én nem érzem magam annak.
2013. szept. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Akik nem merik felvállalni a stílusos öltözködést, és csak annyit látnak hogy azok a fiúk akik vállalják a divatot, nekik sikerül a jó csajokat becserkészni, és emiatt haragszanak magukra, de ezt a csalódottságukat a világnak úgy mutatják ki, hogy utálják a náluk egyedibb embereket.
2013. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két eshetőség van.

1. tényleg páwa vagy, de nem mered bevallani, mert ciki. (egyébként az igényesség nem azon múlik, hogy milyen márkás a cuccod meg hány Ft-ot fizettél érte... egyik kínais farmerem, ami még jól is nézett ki, 10 évig bírta rajtam... az oly minőségi plázás szarok még fél év után kiszakadtak rajtam). Sztem amíg nem ilyen divatb..is, élénk-csicsás vagy swages cuccokban jársz és nem nézel le másokat a cuccaik miatt, addig nem vagy az egyébként.

2. irigykednek, hogy te megengedheted magadnak/a te stílusodra jobban cuppannak a csajok.

2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a nem páwás pasik szerint az ő farkuk körül forog a világ, és mindenkinek olyannak kell lennie, mint amilyenek ők is.
2013. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert feltekenyek rank....mert ők soha nem vehetnek fel olyan ruhákat mint mink meg h a szép lányok utánunk szaladnak...de az ilyet le is nézem...;) saját vélemény...:DDD
2013. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit vannak a páwák elájulva maguktól? Majd ha kézzel varratott öltönyük lesz egyszer (nagy sokára) akkor lesznek olyanok, akiket érdemes lesz megnézni. Addig tetszenek csak azoknak a lányoknak, akiknek az ízlése odáig terjed, hogy utcai nőnek tudják sminkelni magukat. Mert ebben az országban alig van valami ízlés és kultúra, hiába van egyeseknek pénzük. Annak mondjuk örülök, hogy valaki igényesen ápolja magát, ez király dolog, de nem szabad megtagadni az egyéniségünket, és elveszni az amúgy nem haute couture Zara és Bershka bűvkörében (persze van ott pár figyelemre méltó darab), de az a valaki, akinek van egyénisége (és nem a szülei pénzét pocsékolja).
2014. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromság amit írsz! te ízig vérig páwa vagy aki így beszél : kínai olcsó ruhát láttam már olyan kínai ruhát ami drágább volt mint egy zaras.....! Én is páwa vagyok de néha el gondolkodtató h vannak rengetegen akik nem tehetik meg h egy 10.000ft full cappet vagy egy 12.000 ft farmert színes nadrágot melegítőt fel húzzanak! És ők ezt azért mondják h b*uzik mert ők nem tehetik meg ezért szomorúak és ezért azt mondják h : én ha tehetném akkor sem lennék páwa = Francokat csak nincs rá pénzed aki egyszer meg tapasztalja h milyen az h olyan ruhákba vagy ami épp a legmenőbb és bámul minden szép lány na akk utána ez foggal körömmel véded XD Vagy h 1 hét alatt van 10 csajod és ez vmi fantasztikus érzés és ezt ők hiányolják ezért utálnak minket!!!! Hosszú válaszm remélem segített egy kérdés az nem beteges ha az a 2015 fogadalmmam h össze gyűjtök 120 full cappet a 12 a kedvenc számom de eleve 15 sapkám volt most tartok 87-nél a 87.ik sapkáért le kellett mennem pécsre :)
2015. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!