Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csinálja a lecsúszó...

Mit csinálja a lecsúszó melltartópánttal?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy tesi órán futás közbe folyton lecsúszik a pánt, sőt futás közben néha a mellem is elmozdul. A méretem, nem nagy rám. Mikor próbáltam mozogtam benne, nem mozdult el vagy ilyesmi. Egyébként, tehát séta közben, tesi órán kívül nincs vele baj. Van ilyen toppszerű (sportmelltartóm?) is, de azokat régebben használtam. Már nagyobb a mellem és nem tartják meg normálisan. Rosszabb mert szinte olyan mintha nem lenne rajtam semmi. Tesin mondjuk nem az a lényeg, hogy jól álljon, de futás közben nem tartaná semmi és ugrálna a cicim, ami elég kellemetlen. Szerintetek tudnék vele mit kezdeni?

2013. szept. 6. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
veszel egy nagyobb méretű sportmelltartót.
2013. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátul kapcsolt őket keresztbe. A bal oldalit a jobb hátsóba, a jobb oldalit a bal hátsóba. Vagy szedd ki az egyik pántot, a másikat tedd bele a másik elsőbe, mintha nyakpántos lenne :)
2013. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új sportmelltartót.
2013. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindenkeppen sportmelltartot hasznalj sportolas kozben vagy tesi oran. Sajnos a jo minosegueknek huzos aruk van, akar 8000-12000 Ft is, de turiban talalsz fillerekert vagy a Lidl-ben vagy Aldiban 1-2 ezer Ft-ert.
2013. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!