Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker csajok! Ti milyen...

Rocker csajok! Ti milyen sapit hordtok télen, hidegben?

Figyelt kérdés
14/L :)

2013. szept. 7. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem hordok, de ha hordanék sem befolyásolná a téli öltözködésem, hogy "rocker" vagyok. Megfagyni nem fogok.
2013. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

ilyenem van feketében

2013. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy piros fekete kockás usánkám van, de nem mindig hordom.
2013. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amíg félig piros volt a hajam, addig egy piros sapkát hordtam, olyasmi fazonút, mint előttem valaki linlelte. Most kék-barna és idénre eddig egy sárga kötött sapkám van, szerettem volna valami színeset a sötét cuccaim és katonaizöld kabátom mellé. :)

16/L

2013. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, én nem nagyon szoktam semmit a fejemre pakolni. Szóval sapkát sem hordok nagyon. Vagyis van egy "Hungaria"-s sapkam, ebben szoktam nyomulni altalaban, annak ellenere is, hogy szlovakiai vagyok, hah :D

Ezenkívül csak kendőt szoktam a fejemre kötni, nem nagyon vagyok oda a sapkákért.

2013. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 7. 17:39
 7/8 arockörök válasza:
Nekem zenekaros sapkáim vannak. Headbangerben szoktam venni. Ha sapkát akarsz venni szerintem ezek nagyon jók. Amúgy Headbanger Múzeum krt. 17, de szerintem neten is kehet rendelni. A katalógus a neten is fent van.
2013. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Iameagle válasza:
Fekete csontvazas/fekete macskas
2019. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!