Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, mekkora alsónadrágot,...

Srácok, mekkora alsónadrágot, boxert hordtok?

Figyelt kérdés

Adatokkal együtt kérném, pl milyen magasak vagytok, kb mekkora az intim méretetek, esetleg derékméret és hogy miért vált be nektek az a méret.

Én pl M-es alsógatyát hordok nagyobb mérettel de 182-es derékkal. Viszont csodálkozok hogy itt olvasom hogy vannak akiknek mindig kilóg az alsógatyájuk (nem ez a cél) csak nem értem, mivel nekem nem akkora hogy annyira felhúzhatnám.:D



2013. szept. 8. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én fecskét használok itthon, de némelyik xxxl-es kicsi, mert nyomja a pöcköm.

derekam 100as.

2013. szept. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*82-es derékkal XD bocsi az elírásért.
2013. szept. 9. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

42F

Én pont akkorát, ami kényelmes. A kisebb szorít, tehát nem jó, a nagyobb pedig nem kényelmes, mert nem tart, és ha a combtőnél nem passzol, akkor nincs komfortérzetem.

L-es méretet hordok, 188 cm magas, 80 cm-es derékbőséggel.

Boxert ritkán hordok, főleg csak otthon nyáron a melegben, de abból is általában L-est

2013. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fecskét hordok, amiból s-es kell, de ugyanabból a márkából M-es boxer kell, de olyat nem hordok. 186 cm magas vagyok, a farkam 17/5.5 cm. 17/f
2013. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ilyen gyerek fecskéket is hordok, ezekből 170/176-osat hordok.
2013. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fecskét hordk m méret 183/72 vagyok 18 as farok 19F
2015. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!