Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha a suli bálba nem...

Az gáz, ha a suli bálba nem öltönyt veszek, hanem fekete nadrág-fehér ing egy mellénnyel? Vagy ti mit vennétek fel? 17/F Semmi különös, nem kötelező ünnepély, egy egyszerű esti bál.

Figyelt kérdés

A kép nem pont ugyanazt mutatja, csak mintának illesztettem be

[link]



2013. szept. 9. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat amiket leirtal azok kozul egyiket sem! En mar meguntam a ferfiakra jellemzo unalmas szurke ruhazkodasat,eppen ezert en a fantaziamra hagyatkozok! Mindig a tobbitol elteroen oltozkodok, ugy mint a p.csak szoktak,ha megnezel egy partit egy non se latsz ugyan olyan ruhat,csak a ferfiakon! (oltony.frakk,stb.) Tehat indisd el a fantaziadat!
2013. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval egyetértek,ha már a lanyok kiöltöznek,te se intézd el a klasszikus fekete öltony-fehér ing párossal,de ha ragaszkodsz hozzá akor semmi képpen se a mellényt vedd hozzá.

Szerintem egy hasonló összeállitás menőbb lenne.

[link]

2013. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!