Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha festékkel fessek...

1999kincső1999 kérdése:

Milyen ruha festékkel fessek szöveget a pólómra?

Figyelt kérdés
Ti milyen márkát használtok? Vagy acryl festékkel csináljátok? Nem szeretném az egész pólót befesteni, csak feliratot.

2013. szept. 12. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak speciális textil festékek. Auchanba is kapni, vagy kisebb kézműves boltokba. De egyébként az akryl is jó ha olyanod van.
2013. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak feliratot akarsz, akkor vegyél textilfilcet. Egyszerűbb bánni vele, mint valami ecsetes festékkel, csak ráírod, megszárítod kicsit, átvasalod és kész, elég sokáig állja a mosásokat is. Hobbikellékesnél találsz sok színben, vagy neten is lehet rendelni.
2013. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima textilfesték. Ha hosszabb szöveget szeretnél ráírni akkor viszont inkább a textilfilcet javasolnám, ha viszont csak pár betűt (pl.: LOL) akkor vágd ki a betűket dekorgumiból, ragaszd őket például egy darab fára (vigyázz, bármit akarsz annak a tükörképét csináld, mert ha rányomod megfordul)kend be textilfestékkel, és nyomd erősen a pólóra. Én már csináltam ilyet, és nagyon szép lett! ha ügyes vagy nem lesz maszatos, és a betűk széle is nagyon szép lesz.
2013. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) és ilyesmi feliratot szeretnék rá festeni: [link]
2013. szept. 20. 15:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy kipróbáltam már a textilfilcet, de az nem így nézne ki végeredményként mint amilyen pólót az előző kommentben linkeltem.:/ de azért köszönöm:)
2013. szept. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!