Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak tinik járnak a H&m-be,...

Csak tinik járnak a H&m-be, New Yorker-be, Tally Weilj-be?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert 20+-on senkit nem látok ezekben a boltokban vásárolni.13/L

2013. szept. 13. 14:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom,akkor csak nálunk nincsenek felnőttek ezekben a boltokban..:P Mindig tiniket látok..:D
2013. szept. 14. 07:40
 12/17 anonim ***** válasza:

a Newyorker-ben H&M-ben szerintem vannak olyan ruhák amik nőiesek, nekem van onnan pár nagyon nőcis egybe ruhám.

A másik hely ahova nagyon szeretek járni az orsay.

2014. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a H&M a kedvencem, én nem mondanám tiniboltnak, ott tényleg mindig találok valamit magamnak, még a nadrágjaik is olyanok, mintha pont rám szabták volna :D Tally Weijl és a New Yorker sokkal inkább a tiniket célozza meg sztem, ott ritkán van olyan ruha, amit szívesen hordanék. Nekem nagy kedvencem még a Reserved, na az a másik, ahonnan nem tudok üres kézzel kijönni :D 24N
2014. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

gondolom suli helyett is egész nap az üzletet figyeled, ki megy be, jön ki

szimplán rossz a meritésed vagyis nem jó időpontban nézed vagy csak rövid ideig

pl. hogy kik mennek be a boltba délelőtt azt nem látod

mesúgom, nem azok akik délelőtt a suliban ülnek


tehát a kérdésedre a valaszom: nem

2014. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én a Tesco-ban kaptam értelmes farmert legutóbb, s nem is gagyi minőségben. Előtte három helyen is néztem, de nem akartam b_zinak öltözni, s egyszerűen nem volt nem "kirágott" klasszikus egyenes szárú nadrágjuk.

36 F

2014. ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14-es:A kérdésre válaszoljál légyszíves,egyébként meg megsúgom a felnőttek mit csinálnak délelőtt(Legalábbis az én környezetemben):dolgoznak.Nem plázáznak.
2014. ápr. 5. 08:33
 17/17 anonim ***** válasza:

szal a plázák akkor délelőttönként üresen konganak, és ki sem nyitnak az üzletek míg a gyerekek ki nem rajzanak a suliból


aha, nem


egyébként meg válaszoltam a kérdésedre, rossz a merítésed, tehát nem csak tinik járnak a new-yorkerbe, stb

2014. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!