Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot vesztek (hordto...

Milyen kabátot vesztek (hordtok) most ősszel?

Figyelt kérdés

#f.d.sa.a.
2013. szept. 13. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de ez engem is érdekelne. Évek óta nem találok normális átmeneti kabátot.


Nekem ez tetszik (vastag, szép, kellemes tapintású az anyaga), de felvéve valahogy mégsem volt az igazi:


[link]

2013. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

énis szövet kabátokon gondolkodtam,csak azt általában télre hodják,de most vannak ezek a vékonyabb anyagú,hüvösebb időre valóak...

meg vannak a bőrkabátok... de azok már elég uncsik,meg vékonyak.ja meg nem horhatóak minden napra..

2013. szept. 13. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szövetet szeretnék. A bőrkabát valóban vékony, október-novemberben abban már szétfagy az ember.

A ballonkabáton is gondolkodtam, de az is viszonylag vékony és szerintem nagyon gyűrődős.


Találtam még ezt a H&M oldalán, de az üzletben még nem láttam ilyet:


[link]

2013. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy farmerkabátom,ilyesmi,kicsit sötétebb

[link]


Van egy bőrkabátom,ilyesmi:

[link]


és egy fehér kabátom,erre hasonlit,csak az enyém cipzáras

[link]


Bőrkabátot hordom egyébként legtöbbet,simán lehet mindennapokra hordani,jó farmerral is,vagy szoknyával és harisnyával is.

2013. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet,csak kényelmetlen suliba(nekem legalább is)

meg nekem kb ilyenem van:

[link]

és nem passzol mindenhez.

2013. szept. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!