Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális cipészhez így menni?

Normális cipészhez így menni?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam egy nőt a plázában a Mr Minitnél, aki cipő nélkül várakozott, miközben a cipőjét sarkalta a cipész. Nekem ez fura volt, elmeséltem a barátnőmnek az esetet, aki közölte, hogy mi ebben olyan nagy dolog, ő is így szokott menni és volt már rá példa, hogy amíg a cipőjét csinálták, addig ő cipő nélkül elment ruhát venni a plázán belül. Ez csak nekem fura? Más is szokta így?

2013. szept. 15. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mi van ha éppen vásárlás közben tört ki a sarka és szerencséjére ott volt egy cipész???? és ez téged miért érdekel?? nem midnegy mit csinál más? mi ebben a fura? miért olyan fontos ez, hogy kérdést kelljen róla kiírni? nincs jobb dolgod? te neked ezek a legnagyobb kinjaid, hpgy más épp mitcsinál a suszternél? get a life bitch
2013. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem annyira furcsa. ha egyszer így alakult, hogy pont akkor tört le a cipő sarka és közelben van egy cipész, hát akkor ki kell használni a lehetőséget, én is így cselekedtem volna, mint az említett nő, vagy mint a barátnőd. nem olyan nagy dolog, megesik az ilyen.
2013. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nagyon le lettem osztva...de akkor tényleg csak szerintem fura, hogy valaki amíg csinálják a cipőjét elmegy egy plázában cipő nélkül vásárolgatni?
2013. szept. 15. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek eltérő az igényességi szintje. Én nem mászkálnék mezítláb a koszos földön. Nem szokás.
2013. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akart váltócipőt vinni magával akkor nem akart vagy nem tudott. Mondjuk én biztos vinnék de az ő dolga végülis én azért kicsit meglepődnék a dolgon ha így látnék valakit.
2013. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa :D De lehet annak a nőnek pont akkor ment tökre a cipője ott, ezért kényszerült arra a helyzetre.
2013. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!