Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancsot veszek,...

Acélbetétes bakancsot veszek, de nem tudom, hogy a színes mennyire nézne ki hülyén, vagy melyik lenne jó?

Figyelt kérdés

Ezek közül választanék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Sokat segítenétek, esetleg elmondhatnátok, hogy melyiket ajánljátok. A narancs jön be a legjobban.



2013. szept. 18. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elsőt, és a harmadik tetszik leginkább.
2013. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*első
2013. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem első vagy negyedik.
2013. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jól néznek ki, a narancs különösen szimpatikus nekem is, bár én mindig feketét vettem, egyszerűbb hozzáöltözni, mert kb. minden megy hozzá... Vehettem volna másmilyet is, mert a ruháim döntő többsége úgyis fekete volt :D De jobban szeretem a cipőfűzőn használni színeket, persze ott meg a színek jelentése tud kavarni :D

Úgyhogy szerintem vedd azt, amelyik tetszik, ha a narancs az, mi a kérdés? :) Egyértelmű. Acélbetétes bakancsot nem azért veszünk, hogy másnak tetsszünk, legalábbis én így gondolom...

2013. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót, mert végülis magyon igazad van. Bár a narancs fűzőről mondhat

na valaki valamit

2013. szept. 18. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért nézne ki hülyén? Dehogy :)

Ha neked a narancs tetszik, akkor vedd azt. Nekem olyan van, mint az első és nagyon elégedett vagyok vele. Szóval az első kettőre voksolok :)

Amúgy osztom valamelyik előttem szóló véleményét, én is a fűzőkkel szoktam játszadozni. A narancsról pedig annyit, hogy "lelkesedést, az elragadtatást, a boldogságot, a kreativitást, az elhatározottságot, a vonzerőt, a sikert, a bátorítást, és az izgatottságot fejezi ki."

2013. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is jól néz ki a narancs, nekem mondjuk 10 soros barna van
2013. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semennyire sem nézne ki hülyén, szerintem is rendben van egy színes(ebb) Steel. Nálam a tetszési sorrend a következő (a linkelés sorrendjében): 4.=3., 1., 2. és végül 5. Ugyan nekem személy szerint annyira nem jön be a narancs, de az is jól nézhet ki élőben.
2013. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos? Sikerült választani? Vettél már? :D
2013. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, a végén a fekete győzött xd a múlt héten jött meg , és nagyon faxán néz ki, és kényelmes is :)
2013. okt. 13. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!