Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régi fajta bordázott pamut...

Régi fajta bordázott pamut harisnyanadrágot lehet még kapni?

Figyelt kérdés
Természetesen felnőtt méretben.

2013. szept. 18. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Piacokon még biztosan, és pár kínai boltban is. :)
2013. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én a kínaiban sem láttam olyat... Inkább a színesek, mintásak mennek mostanában.

Próbáld meg piacon, vásárban. Ott szoktak ilyen cuccokat árulni.

2013. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
remeljuk mar sehol sem lehet kapni!
2013. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Olyanra gondolsz, mint a képen a bal oldali?


[link]


Szerintem nézd meg a New Yorkerben, mert ma láttam, hogy van ott olyan, mint a jobb oldali, hátha van akkor ilyen is.

2013. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Calzedonia.


Nem kell ám egyből mamisra gondolni. Vannak nagyon szép bordázott harisnyák.

2013. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan milyenre gondolsz, de a H&M-ben nézz körül, több színben is lehet ilyesmi harisnyát kapni:

[link]


Múltkor a Tesco-ban is láttam leértékelve bordázott harisnyanadrágot.

2013. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szervusz,én sejtem milyenre gondolsz!Amit régebben kapni lehetett,azt sajnos már a mai harisnyadivat kiszorította.De komolyra fordítva a szót,van ilyen hely Budapesten,a Duna plazaval szemben a váci úton.Zokni-harisnya nagyker üzlet.Na ott van olyan amire te gondolsz,mert én is ezeket viselem télen.Milyen színben gondoltad?Mert van sötétbarna-s.kék,szürke,drapp,fekete,piszkosfehér színűek.Pontosan olyan,amilyet gyerekként hordtunk,de felnőtt méretben.Elől egy,hátul két csík van.De viszont lábfej nélküliek,azaz csak zoknival lehet viselni.A sima felületű pamutharisnyanadrág viszont lábfejesek.Örülök,ha segíthettem a válaszommal,ha van kérdésed,írj privátban!
2013. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tisztelt 3. válaszoló!Sajnos rossz hírem van a számodra!Képzeld el,még van ilyen hely ahol lehet a régi bordázott pamutharisnyanadrágot kapni.És nekem ez jön be,én megtartottam.Nem rohantam a divatos harisnyák után,még mindíg ilyet viselek.Más is van aki még keresi,de kevesen,ezért nincs rá sajnos igény.Úgyhogy ami a válaszodat illeti:SZÉGYELD MAGAD!
2013. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Kedves utolso! Udvozollek az Amis kozossegben! Csak haldj a korral!
2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt utolsó!Nem vagyok kíváncsi semmiféle közösségre,és nem ártana neked egy kis helyesírási gyakorlat.A gimiben ezért akkora karót bevágnának neked a naplóba,hogy ihaj!Először tanulj meg helyesen írni, majd utánna regéld a mondókádat.
2013. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!