Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a suliban az igazgatód...

Ha a suliban az igazgatód gyűlölné a bakancsot és ki akarna rúgni érte. Hordanád továbbra is?

Figyelt kérdés

Az igazgatóm egy igggazi po:cs, és gyűlöli a fekete öltözködést, szakadt gatyát, bakancsot és társait. Már számtalanszor hazaküldött, hogy menjek átöltözni, mert szakadt farmer volt rajtam, meg igazgatóiba hívatott, stb. :D

Viszont én imádom a bakancsomat és képtelen vagyok nem hordani :D Van egy 14 soros Shellysem. A diri elkezdett keménykedni, hogy menjek az igazgatóiba, kicsap érte meg blabla. Ti mit tennének? Sz@rnátok a h_lye fenyegetéseire vagy lemondanátok a szeretett kis bakancsotokról? :D


És végül: nálatok is ilyen h_lyék az igazgatók? Másokat is csesztetnek az öltözködéssel? Hogy reagáljátok le a helyzetet? :D


16/L



2013. szept. 19. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj ha neked megéri hogy kicsapnak érte, akkor tessék, de én felöltöznék normálisan.
2013. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy ő döntse már el kiek milyen az ízlése :D Mondjad neki,ha azért kicsap,akkor feljelented:)
2013. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, kinek mi a normális.. :)
2013. szept. 19. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
érdekes.. Nálunk nem ilyen az igazgató pedig én még csak nyolcadikos vagyok. Egyedül a p*csa nadrágot a haspólót ,és a b*zi nagy műkörmöt nem szereti. Bár az is elég érdekes ,hogy amikor az ötödikesek közül van olyan aki műkörömmel ,meg magassarkúval járnak nem igazán szólnak rájuk. (mielőtt még bárki elkezdene itt piszkálni hogy:" úúú csak nyolcadikos és ilyen nagynak képzeli magát meg bla bla." Nem nem képzelem magam nagynak meg semmi , de a mi évfolyamunkra nem jellemző az efféle stílus énrám meg végképp nem :))
2013. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, hát nálunk pont az ellenkezője van :D

Nálunk a a pics_ gatya, a köldögik dekoltás az elég mainstream dolognak számít. Csak a diri arra nem hogy szólna valamit, hanem még meg is bámulja őket :D

Most váltottam sulit, ezek itt az első napjaim.. és ma például Sex Pistols-os póló volt rajtam, bőrgatya, bőrdzseki meg bakancs. És majd le szedte a fejem, hogy hogy merészelek ilyen sátánistán megjelenni az ő iskolájában :DDD Mondom anyád :D

2013. szept. 19. 18:56
 6/9 A kérdező kommentje:
köldökig* sorry :D
2013. szept. 19. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordanám. Pedig szerintem is a világ legkényelmesebb viselete(nekem is Shellys van), és jól néz ki. De annyit nem ér, hogy kirúgjanak miatta, végül is a jövőm fontosabb, mint a bakancs.

Nálunk velem együtt 4 ember hord acélbetétest a suliban, senki nem szól érte, sem a szakadt farmerért. A színes hajat, főleg a punk frizurát tolerálják nehezen, egy srácot egyszer hazaküldtek, mert zöld tarajat csináltatott:D

2013. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg magad kirúgatni... De igaz ,hogy elég hülye igazgatód van ... De úgy gondolom tényleg nem éri meg.
2013. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem megkérdezheted tőle, hogy az iskolai szabályzatban hol van leírva, hogy nem szabad bakancsot hordani. Öltözködés miatt nem csaphatnak ki senkit, ha nincs leszögezve a szabályzatban kötelező iskolai viselet. Ebben a liberális világban, ami most van, ő üti meg a bokáját, ha valakit kinézet alapján küld el a suliból, legyen akármekkora hátszele. Főleg ha még balhét is csapsz. Harcolj csak leány, ne hagyd, hogy elnyomjanak. :-) F/19
2013. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!