Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan nő, akinek jó...

Van olyan nő, akinek jó alakja van és mégsem hord cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán létezik olyan csaj,aki nem szereti ezt a ruhadarabot?

2013. szept. 20. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szeretem.
2013. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy csaj;) Én:D Nem szeretem a cicanadrágot... Melegítőbe vagyok szinte mindig. :)
2013. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden stílustól függ. Aki nagyon elegáns, az az életben nem fog felvenni cicagatyát pl.
2013. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hordok cicanacit. Nem azt mondom, hogy húú de jó alakom van, de nem rossz. Egyszerűen nem tetszik, inkább hordok normális nadrágot, vagy szoknyát. 18L
2013. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is: tisztázzuk, te mit nevezel jó alaknak? :D


Én harisnya gyanánt hordom, tehát mindig rálóg a pulóver, vagy szoknya/rövidnadrág van rajta.

Így is számít?

2013. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jó alak: sportos lábak, kerek popsi, stb.

[link] Ilyen vagy ehhez hasonló +/- 5 kg

2013. szept. 20. 20:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó alakom van. Szerintem közönséges, és idegesítene, h a félvilág az fenekemet bámulja + ha lehajolsz átlátszik a bugyid.
2013. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kevés van.

Ha van, én szívesen megismerném. Jó lenne nem-ringyókat is ismerni, akik nem mutogatják magukat.

18/f

2013. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én. Bár én inkább a sovány kategóriába tartozom(az ideálisnál 12 kilóval vagyok kevesebb), de nem bírom elviselni, nagy, bő, hosszú pulcsival sem. Olyan iszonyúan rosszul érzem benne magam, mintha szétfolynék, mert nincs tartása, nem szűk, mint egy farmer.
2013. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hordok. Illetve csak itthonra, mert kényelmes. Egy cicanadrágom van, az is vastagabb fajta. De utcára soha, vagy ha mégis felveszem, akkor max. csak a sarki boltig hosszú derekú pulcsival/pólóval, ami eltakarja a fenekem.

Az, hogy kinek mi a jó alak, nyilván ízlés kérdése, de hasonló alakom van, mint a lánynak a linkelt képen, az én lábaim talán kicsit izmosabbak, mert rendszeresen sportolok.

2013. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!