Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 155cm magas és 73 kg vagyok....

155cm magas és 73 kg vagyok. Milyen ruhákat vásároljak ami előnyös nekem? Sajnos szülés után sok felesleg maradt rajtam. Milyen az elönyös szoknya, nadrág, poló nekem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló cipőben járok...

Ami nekem bevált, magasított derekú nadrág, egyre több helyen lehet már kapni, na nem a kismama nadrágra gondolok :) Szépen formálja a hasat, csípőt, nincs ki a háj. Szerencsére már a csípőgatyák korszaka leáldozóban van. Amúgy vannak nagyon jó alakformáló bugyik is, leszorítja a feneket, hasat, csípőt, én nagyon szeretem. Szoknyákat nem igazán hordok, nyárra van néhány lenge vállpántos ruhám, azok is térdig érnek, hogy a combomat fedje, a teljesen hosszúak pedig remekül nyújtják az alakot. A cipő is sokat számít szerintem, elég sokat jövök-megyek, ezért kis sarkú cipőket hordok, laposat nagyon ritkán. Megemel pár centit és a vádlit is formálja. Felsőkből pedig kerek nyakút soha nem veszek, csak V kivágásút, hosszítja a nyakat, arcot, ha mindehhez egy jól eltalált frizura is van, szerintem jól fogod magad érezni. Még annyit, hogy túl szűket semmiből ne vegyél, mert nagyon csúnya, amikor a kis hurkák kilátszanak, a túl bő pedig méginkább kövérít.

Ha szereted a szoknyát, egy jó minőségű, rugalmas, feszes harisnya is gyönyörűen tudja formálni a lábat, ha még sötét is, nyert ügy, hozzá egy magasabb sarkú cipővel és térdig érő, lefelé kissé bővülő szoknyával.

Sokan elrontják az összképet az óriási "kistáskákkal", nagy hiba és hülyén is néz ki. Én már száműztem a sok kacatot a táskámból, nőies kis táskám van és ha plussz cucc van, azt egy szép, mintás ruhaszatyorban viszem magammal.

2010. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat nagyon aranyos vagy.Kiprobálom !
2010. máj. 12. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!