Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy teltkarcsú homokóra...

Emenra kérdése:

Egy teltkarcsú homokóra alkatú husi kezű lánynak milyen szalagavató ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés
170 cm és 90 kiló vagyok de abszolút nem látszik rajtam, husisabb combom és felkarom van, de a derekam karcsú milyen ruha illene hozzám szerintetek?
2013. szept. 24. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű dolgod. Nekem is hasonló a méretem, és sokat szenvedtem vele.


Ha mellben nagyobb vagy (a homokóra erre enged következtetni) akkor a pántnélkülit és a nyakbakötőset felejstd el. Kényelmetlen, és nem akarod állandóan igazgatni.

Derékban szűk ruhát válassz, így kiemelheted az előnyös részeket. Ha nagyméretű, A vonalú vagy tulipánforma szoknyád van, arányaiban még vékonyabbnak tünteti fel a derekad. Ne kell feltétlen hoszúujjút venned (meleg lesz, táncolnod kell benne), elég, ha a váll rész kicsit túllóg a vállad vonalán.

[link]

[link]

2013. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fénykép?
2013. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát 170 centihez a 90 kiló kizárt hogy nem látszik. 187 centi vagyok és 85 kiló, és még rajtam is látszik a felesleg rendesen. ez nem teltkarcsú, ez kövér.
2013. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes kommenteket :) ha pedig a súlyomat kritizálod kedves kommentelő akkor tudlak sajnálni, én elfogadom magam olyannak amilyen vagyok, és igen is vannak olyan nők akik vastagabb csontozattal rendelkeznek és nem mondod meg róluk hogy mennyi kilók valójában
2013. szept. 24. 21:04
 6/6 meeko2422 válasza:

A 4. válaszolónak mondanám,hogy van,hogy tényleg nem látszik a zsír eloszlása miatt.. :)

Milyen ruhád lett végül kérdező?

2015. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!