Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 125 cm hosszú kabát nagyon...

125 cm hosszú kabát nagyon hosszú lenne nekem?

Figyelt kérdés

176 cm magas vagyok.

Rendelnék az internetről egy szövetkabátot télre, 125 cm hosszú.

Nagyon hosszú lenne nekem szerintetek?



2013. szept. 25. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs otthon egy centid vagy vonalzod amivel lemerheted, hogy meddig er?
2013. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsit lehetne rövidebb
2013. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mérd le centivel, az a legtutibb, de valószínűleg kicsit hosszú lesz. Viszont ha olyan az eladó, méresd le vele pontosan adott pontokról, aztán nézd össze egy meglévő kabátoddal, vagy ilyesmi, úgy nem nagyon foghatsz mellé. De az ilyen tömeges rendelős helyeken elég sokszor pontatlan adatokat adnak meg, vigyázz! Meg az sem mindegy, milyen cipővel fogod viselni (már ha nő vagy :D).

(amúgy ha nem kocsival mész mindenhova, akkor baromira nem praktikus viselet, letapossák a buszon, letaposod a lépcsőn, felcsapod, és kéthetente viheted tisztítóba, hogy kinézzen valahogy. :D még ha te vigyázol is rá, mások akkor is elintézik neked, szóval ez tényleg csak akkor jó, ha kocsiba be a ház előtt, a célnál meg kipattansz :S)

2013. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!