Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hányszor vesztek fel egy...

Ti hányszor vesztek fel egy adott ruhadarabot egy héten?

Figyelt kérdés

A fehérnemű mindennapos váltása, illetve a pólóé természetes.

Viszont elgondolkoztam. Nekem van körülbelül 5 pulcsim, amit tudok hordani, de mindig csak kettőt hordok. Nadrágból van 2 cicanadrágom és 2 farmerom, ezek közül az egyik(fekete) cicanadrágot heti 3x veszem fel plusz egyszer a másikat, egyszer a farmert. Egyszerűen alig érzem jól magam csak egy-két ruhadarabban, viszont attól félek, hogy leszólnak majd, hogy igénytelen vagyok.


2013. szept. 26. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

"A fehérnemű mindennapos váltása, illetve a pólóé természetes. "


Felétek lehet...

2013. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igenytelen?:)

dehogy is

pont megfelolo ideig hasznalod

sot

lehetne meg tobb ideig is:)

2013. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Póló, gatya, zokni minden nap csere, farmer és pulóver hetente. Meg van otthoni meg utcára való ruhám, úgyhogy akkor még azt is napközben átveszem, ha úgy van... tehát a nadrág és a pulóverből 2-2-t hordok egy héten.

(+ sokszor leeszem, összekenem, stb... úgyhogy ez a minimum)


21f

2013. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden nap mindenből mást veszek fel. Talán az egyik nadrágomat 2-szer egy héten. De alapvetően szeretem minden ruhám hordani.
2013. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Heti 2-3 bugyit cserelek melltartot 1 hetig hordom kb minek kene minden nap cserlni? Csak a zoknit cserelem minden nap mert abba izzad a láb. Farmert 1 honapig is hordok a felsöt naponta varialom de nem mosom ki minden haszn. Utan cicanacit nem hordok mert az igénytelen sztem
2013. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bugyit, zoknit, pólót minden nap cserélem. Melltartót alapvetően 5 napig hordok kb., de ez a felsőtől is függ, mert fehér ing alá nem veszek fekete melltartót, stb. 2 farmerom van, meg egy fekete és egy fehér nadrág. Általában egy farmert egy hétig hordok, aztán következő héten jön a másik. De vannak olyan napok, amikor a másik két nadrágom veszem fel, esetleg szoknyát vagy cicanadrágot. Pulóvert, kardigánt is egy hétig hordok, kabátokat kb. két hétig.


A bugyi és zokni cserélése naponta szerintem alapvető, póló már nem annyira, ha nem vagy izzadós. Szerintem nem vagy igénytelen, változatosan öltözöl. :)

2013. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kedvenc gatyámat egy hétig is képes vagyok hordani, ha láthatóan nem koszos :D

Mondjuk én inget hordok, nem pólót, de azt is egyszer veszem fel, illetve, ha csak rövid ideig volt rajtam először (pl.csak másfél órás órám volt aznap az egyetemen, akkor ha hazajövök, átöltözök, és még felveszem a héten azt az inget)

Zoknit is naponta cserélek, fehérneműt. Pulcsit még nem hordok, ahhoz meleg van, de azt többször soktam, télen. 2-3 szor biztos.

Amúgy az normális, hogy van több ruhadarabod, de mindig csak a kedvenceidet hordod. Én is így vagyok. Van vagy 10 nadrágom, de valahogy mindig a kedvenc farmerem felé nyúlok először :D

2013. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bugyi,zokni,póló naponta cserélem.

Nadrágom vagy kb 20 (ebből kb 6-7 farmer,5 legging,szövetnadrágok,és pár egyéb). Minden nap másikat veszek fel,kb 3 felvétel után mosom ki.

Pulcsim is van rengeteg,50 db biztosan (plussz télre is kb ennyi),azokból is mindig másikat veszek fel,leizzadástól függően 1-3 alkalommal veszem fel őket.

2013. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nadrágot van, amikor egy hétig is hordok, de ált. 2 gatyát hordok egy héten. Felsőt mindennap cserélek, de ha nagyon bele vagyok esve egy felsőbe, mosás után még egyszer felveszem a héten :). Kardigánt nem cserélek naponta, ha azt hordok, hacsak nem a színekkel játszom. Ha az ember jól párosítja össze a cuccokat, senkinek eszébe nem jutna, hogy igénytelen, mert kevés cucca van.
2013. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Általában minden nap máshogy variálom az öltözködésem, egy héten ugyanazt a felsőt többször biztos nem veszem fel, de pl egy szoknyát lehet h. kedden is meg mondjuk csütörtökön is felveszek, vagy egy nadrágot többször - kedvfüggő.

Miért nem hordod a maradék ruháidat? Ezek szerint nem vásárolsz elég megfontoltan, ha később nem hordod amit megveszel.

2013. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!