Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak az ellen, hogy...

Mit csináljak az ellen, hogy ne csaka divat tetszen, és na azért lássam szépnek azt a ruhadarabot, mert az a divat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Észrevettem magamon, hogy sokszor az van, hogy ha valami nem tetszik, és divat lesz, akkor megtetszik. Régen mindig trapéznadrágot hordtam. Sose csúfoltak érte. Aztán ahogy bejött a csőfarmer, megtetszett, és én is olyat szerettem volna.

Másik példa: a kötött pulcsikat sose szerettem. Rengetegünk van itthon, de egyszerűen nem szerettem őket. Most, hogy bejött a divatba, már megtetszettek. És egyszerűen nem tudok ez ellen mit tenni. Nem szeretnék "divatmániás" lenni, de így nem tudom eldönteni, hogy mi az, ami tényleg tetszik nekem, és nem a divat befolyásolja..

Ezt kinövöm?


2013. máj. 19. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

nincs stílusod ez a helyzet. a tömeg után mész. alakíts magadnak ki magadnak egy olyan stílust ami tetszik és ne a tömeg után menj

kit érdekel hogy mit gondolnak a divatmajmoló tinik, nem attól leszel egyedi hogy a divatot követed.

én se követem a divatot hanem kialakítom a saját stílusom, és teszek mások véleményére, nekem tetszik illik hozzám , ez a lényeg

2013. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!