Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek este vehetek fel...

Szerintetek este vehetek fel téli kabátot?

Figyelt kérdés

Megyek este bulizni és felénk 4 fokot mondanak az időjósok. Ugyebár este megyek, valamikor késő éjszaka, hajnalban érek haza és nem csak egy helyre megyünk és mivel járkálunk a városban is (hogy eljussunk egyik helyről a másikra :D) ezért kérdezem, hogy felvehetek-e téli kabátot. Igazából inkább parka mint igazi téli, kuckós kabát csak már előre félek, hogy meg fogok fagyni de azt sem akarom, hogy kiröhögjenek mint anyám :D

Előre köszönöm a válaszokat! :)


2013. szept. 27. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem fog kinevetni! Aki meg igen az meg fázzon meg! :) Ha előre lehet tudni hogy hideg lesz, márpedig az biztos, szerintem egyáltalán nem gáz ha meleg kabátot veszel! Vagy ha mégis kényelmetlenül éreznéd magad "nagy" kabátba akkor vegyél egy vékonyabb kabátot, de öltözz alá rétegesen és max ha meleged lesz/fázol akkor leveszed/felveszed :)
2013. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kivagyok, kimentem és látszik a leheletem! Szóval ez téli kabátért kiált! :D Köszönöm, hogy válaszoltál, ment a zöld kéz! :)
2013. szept. 27. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2013. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!