Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ált. Iskola 8. osztály teljese...

Ált. Iskola 8. osztály teljesen fekete acélbetétes bakancs télire?

Figyelt kérdés

8.osztályos vagyok 14 éves.Szerintetek télre egy fekete acélbetétes bakancs jó ötlet?(fekete fűzővel és nem olyan magas szárú)


Nem vagyok skinhead és nem akarok villogni vele.


A "nagy hazafi" vagy hasonló megjegyzéseket kérném mellőzni!

köszi!


Ja és tudom hogy fázni fog benne a lábam de az nem baj!



2013. szept. 27. 22:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

én már 3 telet lehúztam acélbetétesben, két vastag zoknival simán bírható.

én két dolgot vettem észre: vagy kerülnek miatt, vagy beszólnak. a beszólást le kell sz@rni, a kerülést bóknak kell venni.

2013. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
vegyél hát!:D egyik osztálytársamnak is van kb. térdig érő de magasról leszarja hogy ki mit gondol:D tegnap is jöttünk haza cigányok egyből beszóltak neki, ő meg jól kiröhögte őket...azt mondja, már megszokta.
2013. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 14/L
2013. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fagy le benne a lábad, vegyél nyugodtan. Én is télre vettem, semmiféle skin vagy hasonló nézetet nem követek, egyszerűen kényelmes és strapabíró.
2013. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is funkció miatt hordom, szeretem nagyon. Nem szokott benne fázni a lában, csak ha órákig állok benne a hóban :D Meg külön praktikus amikor megyek busszal a fűtés mellé állok/ülök és jól felmelegszik az acél. Kaptam már én is beszólást miatta, de nem kell vele foglalkozni. Akik általában beszólnak, tudatlanok. Ha ugyan azt a ruha összeállítást felveszed pl dorkóval, észre sem vesznek. De ha csak a cipőt cseréled ki már beszólnak. Hülyék és agykapacitás 0.
2013. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Nekem 20 soros van, már 3 éve, 2 zoknival hordom, így nem fagyok meg benne.:D Sokan beszólogatnak, de lesz.rom, mert nem divatból viselem.^^ Szerintem ha meg van hozzá az úgymond "életérzésed", hord nyugodtan! :)

16/l

2013. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ha nem fázik benne a lábad, akkor nyugodtan, bár még így sem javaslom mert a bőr nem szereti a vizet/nedvességet. Nekem is van egy, tapasztalat :)
2013. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél bakancsot kérdező, teljesen jó lesz télre, neme fog fázni benne a lábad, kényelmes lesz és hóban is könnyen lehet benne mászkálni, nekem van egy 8 és egy 10soros Martensem,sokfajta bakancs létezik biztos találsz megfelelőt:) F/29
2013. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK A POZITÍV VÁLASZOKAT!


MENT A ZÖLD PACSI MINDENKINEK!


(a kérdést letörlöm a listámról már tudom hogy venni fogok :))

KÖSZI!

2013. szept. 29. 11:22
 20/21 anonim válasza:
Hidegebb, mint tornacipőben?
2013. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!