Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-16 évesen gáz ha máshogy...

15-16 évesen gáz ha máshogy öltözködöm mint az átlag?

Figyelt kérdés

Jobban szeretem a chinót és az ingeket, mint a csőnadrágot meg a színes pólót... és nem nagyon érdekel más véleménye mert én szeretem és a barátnőmnek is nagyon tetszik, de kíváncsi lennék pár kívülálló véleményére.

[link] (ilyesmi ingeket; piros, zöld csíkos, kék csíkos, világoskék, sötétszürke...)

[link] (és ilyesmi nadrágot; feketét, drappot, bézst, szürkét...)


2013. szept. 28. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan üzletemberess,túl felnőttes neked...
2013. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó azért általában felveszek az ing alá egy pólót az inget meg kigombolom és felhajtom az ujját, meg nemis lakkcipőt hordok hanem abból lazábbat, divatosabbat. Nem converse meg vans meg ilyen tucatcipők, de azért divatos.
2013. szept. 28. 09:44
 3/12 anonim válasza:
0%
sztem nem gáz, látok minden féle embereket járni fura cuccokban... én meg átlag alulian öltözök azé nem birok felszedni 1 csajt,semmi stilusom nincs ... nincs pénzem drága ruhákra ...
2013. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
ha már elég férfiasan nézel ki (szőrős az arcod, nem csak a bajszod, ha az van, remélem leborotválod.. :D, nem vagy 160 centi és az arcod is férfias) akkor talán jó.
2013. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
nem gáz.. de vigyázz ezekkel a cuccokkal, mert ismerek több ilyen srácot, akik azt hiszik, hogy ilyen elegánsan öltöznek, de valójában nagyon "kockás" vagy mintha a mami öltöztetné :D
2013. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igazából ez a megjelenésedtől, a kisugárzásodtól, az arcodtól, testalkatodtól is függ.
2013. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy nem nagyon érdekel más véleménye, csak fel tetted ide ezt a kérdést...
2013. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hat nem mondanam magam ferfiasnak es persze hogy borotvalom a bajuszom:D

egyebkent akik mondtak azok azt mondtak hogy laza az oltozodesem.nem huzom fol honaljig a nadragot meg ilyenek.az inget is lazasabban hordom meg a testtartasom, jarasom is eleg laza, szoval erre oszinten megmondom nem is gondoltam hogy ezt fogjatok irni hogy tul "nagyfius". Egyebkent meg nem vagyok streber meg kocka stb sok baratom van sokat hulyulunk, bulizunk.most pont nem mert bnom van de amugy igen.en ebben erzem jol magam, es hat ti meg mondjatok tul uzletembres meg ferfias...de belsore meg pont a masik oldal vagyok.furcsa:)

2013. szept. 28. 10:57
 9/12 anonim ***** válasza:
nem gáz:) de ha nem érdekel más véleménye akkor minek kérdezed meg?:D
2013. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ugyertve erdekel hogy kivancsi vagyok ra. De ha nem tetszik neki meg azt mondja gaz en akkorsem fogok megvaltozni, csak kivancsi voltam:)
2013. szept. 28. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!