Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyanok is hordanak zenekaros...

Olyanok is hordanak zenekaros pólót, akik nem is szeretik az adott zenét?

Figyelt kérdés
Van egy zenekaros pólóm, amit én festettem, bár csodával határos módon olyan jól sikerült, hogy akár nyomtatott is lehetne. Kaptam már rá párszor dicséretet, főleg a kicsit idősebbektől (30+), majd szinte rögtön utána megkérdezték, hogy: hallgatod is? Már hogy a viharba ne hallgatnám?? :D Ha nem szeretném az adott zenekart, nem vennék fel olyan pólót, amin az ő nevük van. Legalább is nekem ez így logikus. Vagy vannak olyanok, akik úgymond divatból hordják?

2013. szept. 28. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Divatból? Aligha.

Viszont vannak nagyon sokan, akiknek oly' mindegy, hogy mi virít a pólójukon. Az csak egy ruhadarab, amit kaptak, örököltek, túrtak... és kész.

Nem mindenkinek "önkifejezés" az öltözködés, hanem sok esetben csak szimplán funkcionális. ;)

2013. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%

Igen, sajnos hordanak. Mostanában elég sok olyan divatmajom, lánykát látok, hogy "szveg, yolo meg minden", ők szoktak felvenni terepgatyát, bakancsot, szegecses cuccokat, és pl.: Nirvanás, Metallicás, AC/DC-s pólót, miközben sehol semmi, egy számukat sem ismerik...

Nekik üzenve: [link]

2013. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. egyik lányon Blink-182-es póló volt. Odamentem hozzá és megkérdeztem mi a kedvenc száma tőlük. Erre ezt felelte: Mi ez egy banda, nekem csak a póló színei tetszettek me, meg sokan hordanak ilyen feliratos(!) pólókat. Majdnem elsírtam magam.:c
2013. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-nek: Ez nekem nagyon furcsa. Mert oké, hogy a ruhák funkciója tulajdonképpen a melegen tartás, meg a test védelme, de ennyi erővel "idióta állat" feliratú pólóban is lehetne mászkálni.
2013. szept. 28. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És egyesek AZT is megteszik. :)
2013. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!