Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csizmátok volt tavaly...

Milyen csizmátok volt tavaly és milyen lesz most? :-)

Figyelt kérdés

Vagy milyen sálatok/kesztyűtök/sapitok?

Bocsi hogy ilyen sokat kérdezek,csak érdekelnek az ilyenek (mármint a cipők/ruhák/kiegészítők)



2013. szept. 28. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tavaly egy fekete, olasz műbőrcsizma. Idén egy barna, kézzel készített marhabőrcsizma. A kesztyűm ugyanaz idén is, egy sötétbarna kecskebőrkesztyű. Sálam és sapkám több van. A kedvencem egy puha, kötött, fehér sál a hozzá illő sapkával. :)
2013. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tavaly acélbetétes bakancs, és marad idén is...:D Strapabíró, haha :D
2013. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tavaly S.Oliver csizmám volt (ilyen: [link]

Nagyon imádtam, csak hátul a kötője kinyúlt és már lógott a msni. Idén is az lesz szerintem mert 25.000FT volt és nem akarom csak azért lecserelélni mert meguntam. De karácsonyra (vagy előbb ha sikerül rábeszélnem anyumékat) Egy Dr.Martens virágos bakancsot kérek :)13/L

2013. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jöhet még válasz!:)

2013. szept. 28. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tavaly egy Deichmannos fekete bakancsom volt, fekete bőrkesztyűm, amit sajnos elhagytam valahol :( A sapkákkal bajban vagyok, mert lenyomják a hajam, úgyhogy vettem egy szőrmés fehér fülvédőt a nagyon hideg időkre. Szivárványos sálam volt, hogy ne legyek talpig feketében. :) Idén szeretnék egy tűsarkú fűzős bokacsizmát, meg egy lapos talpú kényelmes magasszárút. A többi felől még nem döntöttem, majd vásárlás közben megjön az ihlet.
2013. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a válaszokat!;)

(természetesen jöhet még!:D)

2013. szept. 29. 10:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Tavaly egy fekete térdig érő csizmám volt, idén bakancsot szeretnék.

Sapkát nem szeretek hordani, de van egy beanie-m, ha nagyon hideg van, azt veszem fel, ez is fekete.

Van egy szarvasbőr (hatású) kesztyűm, azt nagyon szeretem és sok-sok sálam, így tudom őket váltogatni.

Az egyik mellesleg innen van, ha kedvet kapnál:

[link]

2013. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Láttam egy-két szépet!:)

2013. szept. 29. 14:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Tavaly lapos talpú (általában) velúr térdcsizmákat hordtam kötött pulcsiruhákhoz mindenféle színben hozzáillő kötött sapival, most exkluzívabb alkalmakra lesz combközépig érő wedge (éktalpú) bőrcsizmám is, amivel büntetni fogok! ;)
2013. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!