Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen csizmátok van...

Lányok milyen csizmátok van ami nem ázik be?

Figyelt kérdés

Sose tudom milyet vegyek hogy ne ázzon be. Valahogy mindíg mellényúlok :/ hiába veszek vastagabb talpút mindig vagy a varrás megy szét az oldán vagy a talpa válik fel...


Linkelnétek a csizmátokat ami nem beázós?


2012. dec. 7. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok, de platform magassarkú műbőr és egy kínaiban vettem 2 éve, semmi baja még.

Tavaly Deichmannban vettem hasonlót, az már az első hótól beázott. Szóval maradok a kínainál, eddig mind bevált, a kínai cipőim sem áznak be.

2012. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gumicsizman kivul minden beazik...csak eleg ideig kell aztatni.
2012. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bakancsaim vannak, és igaz nem sétálok naponta 15 percnél többet, és azt sem derékig érő hóban, elég vízállónak bizonyulnak. eddig. :D
2012. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakoznék. Csizmáim előbb-utóbb beáznak (az "utóbb" kb. 10 perc szokott lenni), hiába az impregnáló spray és társai. Valamit javít a helyzeten, de csodát nem tesz. Úgyhogy ha leesik a hó, farmert húzok, és felveszem hozzá a túrabakancsomat. Nem nőies, viszont remekül szigetel, nem ázik be és nem csúszik :) (A váltócipőt pedig még az oviban megtanultuk :) )
2012. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ilyenkor pont letojom az eleganciát, a divatot, a megfelelési kényszert (ami egyébként sincs bennem :) és a bélelt, jó meleg hegyi túrabakancsomat húzom fel.


akinek nem tetszik, nem néz rá :) a munkahelyen nem számít szerencsére. ha beszólnának, az sem érdekelne, teljes lelki nyugalommal megkérdezném, hogy akkor öltözhetek melegen és tudok jönni dolgozni, vagy öltözzek kis csinibabának, viszont akkor táppénz 1 hétig? :D


amúgy a Decathlonban vettem tavaly, és azóta sincs semmi baja, pedig télen kizárólag ezt hordom.

íme: [link]

mindenkinek szívből ajánlom, mert nem drága, viszont tartós és nagyon kényelmes, nem ázik be, nem fogsz benne fázni :)


ha nagyon muszáj, akkor van egy elegáns csizmám, de azt tényleg csak sátoros ünnepeken vagyok hajlandó felvenni :)

2012. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!