Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a szabadkai piacról...

Vélemények a szabadkai piacról? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Hosszú véleményeknek kifejezetten örülnék!:)
2013. szept. 30. 15:08
 1/1 anonim válasza:

Én sokat jártam ott, manapság is néha lejárok szétnézni, vásárolgatni!

Ez egy külön élmény! Nagy a nyűzsgés! Sok ugyan a minőségtelen áru, de lehet találni olyan cuccokat is amely extra minőségű. Én van hogy kétszer végigmegyek és csak aztán választok. Eddig nem csalódtam abban amit ott vásároltam.

Azoknak akik Magyarországról jönnek, segítségül szolgálhat az is hogy van ahol forintot is elfogadnak, sőt mindenki tud magyarul, vagy legalábbis próbál beszélni, hogy eladja az áruját. Egyedül a cigány árusoknál ne álljatok le nagyon nézelődni, mert az addig nem száll le rólad amíg meg nem veszed az áruját! Tavaly akartam venni zoknit, és megkérdeztem az egyik cigánytól hogy mennyiért árulta, ő megmondta, én meg megköszöntem de nem kell ennyiért! és elindultam, vagy egy 100 métert jött velem a zokniával hogy vegyem meg tőle! :D Alig birtam levakarni magamról!

Egyébként jókat lehet alkudni, néha tényleg olyan mint egy tőzsde!

2013. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!