Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapok ilyen csizmát?

Hol kapok ilyen csizmát?

Figyelt kérdés
Szoknyához szeretnék magas-szárú csizmát venni, de vékony a vádlim. Hol kapok olyan csizmát, ami nem nagyon áll el?

2013. okt. 1. 10:11
 1/3 anonim válasza:
Én is nagyon vékony vagyok, ezáltal a vádlim is, évekig kerestem magamra normális gatyákat, csizmákat. Tapasztalatom szerint csak a drágább, márkás boltokban vannak passzoló csizmák. 2 éve skechers csizmát vettem magamnak, igaz nem volt olcsó de nagyon örültem, hogy végre találtam magamra. :)Azthiszem kibir még vagy 2 telet. Azt ajánlom te is nézelődj a márkásabb boltokban mert ott legalább normálisan meg vannak szabva a ruhák, mindenféle méretben. És persze az sem utolsó szempont, hogy több évet is kibir, így nem kell minden évben végigcsinálni ezt a vásárlásos hercehurcát.
2013. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. CCC-ben vásároltam drágán,de jó minőségű,passzoló csizmát.
2013. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cseréljünk!

Vékony vagyok, de a vádlim nem. Évek óta keresek egy jó csizmát, ami nem szorít halálra.


Eddz vádlira! Hamarabb megoldja a problémádat, mint gondolnád!

(De óvatosan! Valahogy onnan leadni - az izmot - sokkal nehezebb. :D)

2013. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!