Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hol tudnék beszere...

Szerintetek hol tudnék beszerezni olyan nyakpántokat, mint amilyen Esther Coleman-nak (Isabelle Fuhrman) volt az Árva c. thillerben? (link alább)

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik az ilyesfajta, kis egyszerű nyakpánt. Szerintetek tudnék valahol venni, rendelni? Esetleg ha van egy cikk a neten, vagy videó, amiben megmutatják, hogyan készíthetnék hasonlót, azokat is szeretettel várom! :)



2013. okt. 1. 22:02
 1/4 infomoly ***** válasza:

Nem találtam semmi rendelhetőt a neten. Csak a polyvore-on láttam egy hasonlót, csak keskenyebb. Ott azt írják, hogy bársonyból van a nyakpánt. Ráadásul fekete, a képeken meg, ahogy látom, inkább sötét bordó. Sőt a képeden képen még karkötőt is láttam a kezén. :-)


[link]


Szóval szerintem nagyon egyszerűen megvarrható a pánt bársony anyagból. A végére pedig teszel kapcsot, vagy megkötőt vagy gombot. Vagy varrasd meg!

2013. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy legalább nem én vagyok a béna, hogy nem találok semmi ehhez hasonlót a neten. Akkor feltehetően nincs nagyon ilyesfajta dolog rendelős, vagy kézműveskedő oldalakon.


Amúgy nekem a színe annyira nem számít, hogy bordó-e, vagy fekete. Csak valami sötétebb szín legyen, sőt, a feketének talán jobban is örülnék.

A csuklópánt/karkötő is tök jó, bár nekem elsősorban a nyakpántja tetszik. :)


De ha már mindenképp arra kerül a sor, hogy összeügyeskedjek egy ilyet, akkor mindenképp csinálnék hozzá a csuklómra is hozzáillő pántokat. :)


Első, köszi szépen a válaszod! ;)

Szerinted/szerintetek hozzá való kapcsot hol tudnék beszerezni? Hobbiboltba, valami ékszeres/bizsus üzletbe vagy szabóboltba inkább?

2013. okt. 2. 17:25
 3/4 infomoly ***** válasza:

Ékszerkellékes webshop van elég sok a neten, de esetleg rövidáru vagy hobbiboltban is lesz szerintem. Gondolom a bolt méretétől függ (nem a világvégén kisbolt, hanem nagyvárosi forgalmas helyen).


Ja, még annyit megtehetsz, ha nem akarod magad, hogy a Meskán felveszed a kapcsolatot egy varrott cuccokat áruló eladóval és biztos megcsinálja neked. Szerintem nem fogja túl drágán, mert nem nagy munka. :-)

2013. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Szerencsére egy viszonylag nagy városban lakom, szóval szerintem sikerülhet beszereznem valamely boltokban a "kellékeket", és ehhez nem kell webshopokhoz forduljak. :)


Ez egy jó ötlet! Eddig is ismertem a Meskát, de eszembe se jutottak ők, amikor a kérdést feltettem itt, a gyakorin. Viszont csak végszükségben fordulnék hozzájuk azt hiszem. Viszonylag jó kézműves, barkácsoló típus vagyok, szóval szerintem ezt még én is meg tudom varrni. :) (Csak idő kéne hozzá, és az anyagok beszerzéséhez.)


Köszönöm szépen a válaszaidat még egyszer, infomoly, nagyon sokat segítettél! :)

2013. okt. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!