Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Creatin Ethyl-esther? Vélemények?

Creatin Ethyl-esther? Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 19:42
 1/5 dirtboy ***** válasza:
nem éri meg megvenni szerintem,én szélső monohidrát párti vagyok
2013. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert a monohidrát nem vált be
2013. máj. 29. 19:49
 3/5 dirtboy ***** válasza:
akkor ki kell próbálni de nincs rá garancia hogy az ethyl beválik
2013. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Működhet, de kicsi rá az esély.
2013. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tap bela ***** válasza:

Természetes, hogy van akinek a monohydrát gyomorproblémát, hasmenést, stb. okozhat, sőt... a szervezete nem reagál rá. No ebben az esetben célszerű (ha és amennyiban még mindig creatint is szeretne használni) több összetevős kreatin vegyület. Ez esetben jöhetnek a kötések, amik révén egyrészt pl. az etil észter esetén, ami jobb zsíroldodékonyságú, tehát a zsír receptorokon keresztül jut be a kreatin. Aztán van az etil észter HCI ami még jobban vízoldodékony, illetve etil eszter malate ami már egyben már egy energizáló is. Tehát ezek nagyon hatékony creatin formulák. Ha ezt még párosítjuk AKG, HMB kötésben lévő kreatinokkal akkor már eleve szállító sem kell, hiszen, mint glutamin származék egyben kitünő szállító "eszköz". Ezeket így egyben megtalálod a HiTec Hyperfusion termékben. ERősen ajánlott, a tudásához mérten remek ár/értékben tudsz hozzájutni.


Természetesen a kreatin hatásosabb bejuttatására, hasznosulására még vannak módozatok esetleg ha érdekel.

2013. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!